A czy jest szansa na dodanie czerwonawych obszarów area:highway=cycleway?
Tak, dopiero co na to odpowiedziałem… Kto chciałby spróbować?
A ktoś wie, jak często to https://www.osmap.pl się odświeża?
Bo np. kawałek S19, oddany do użytku jakoś w styczniu/lutym, na przybliżeniu z12 jest gotowy, a już na z13 jest nadal w budowie…
Czy teraz jest lepiej? Brakuje jeszcze małego odcinka w z15, ale poza tym odcinek konstrukcyjny w S19 powinien być bardziej widoczny.
https://www.osmap.pl/#16/50.0112/21.9226
(Zostało to przetłumaczone na język polski przez komputer. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe).
Czy teraz jest lepiej? Brakuje jeszcze małego odcinka w z15, ale poza tym odcinek konstrukcyjny w S19 powinien być bardziej widoczny.
https://www.osmap.pl/#16/50.0112/21.9226
(Zostało to przetłumaczone na język polski przez komputer. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe).
Look at https://www.osmap.pl/#13/50.7924/22.2933 - it’s OK on every zoom level except z14 and z15.
Szczerze mówiąc, nie. Inne duże obiekty typu lasy też czasem znikają na tych poziomach i nie przychodzi mi do głowy żaden mechanizm powstawania tego błędu.
To przy okazji, skoro został odgrzany temat serwera OSMapa.pl: czy ktoś z Szanownych P.T. Adminów może ustawić poprawne przekierowanie z adresów http://www.osmapa.pl/ | https://www.osmapa.pl/ do https://osmapa.pl/? Bo pod pierwszym wyświetla się strona domyślna serwera nginx, a drugi ma ustawiony certyfikat dla domeny adresy.openstreetmap.org.pl i przeglądarka dalej nie puszcza.