Не побачив. Добре. Дякую.
Уточніть, будь ласка, у чому проблема із заправками ОККО?
http://www.openstreetmap.org/browse/node/2125265201 - неточне розташування, дубль існуючої точки
http://www.openstreetmap.org/browse/node/2125263038 http://www.openstreetmap.org/browse/node/2125263039 - самодублювання
http://www.openstreetmap.org/browse/node/2122603537 - неточне розташування
http://www.openstreetmap.org/browse/node/2122580102 - дубль існуючої точки
http://www.openstreetmap.org/browse/node/2122570770 - дубль існуючої точки
http://www.openstreetmap.org/browse/node/2122569278 - дубль існуючої точки
http://www.openstreetmap.org/browse/node/2116166611 - дуже неточне розташування
дублі по першим трьом ченджсетам я повидаляв
http://www.openstreetmap.org/user/OKKO_ua/edits
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/14705807
видаляти неправильно розташовані точки(як наприклад 2116166611) я не насмілився, хоча думаю що варто
треба все ще раз передивитися, або видалити взагалі
отримав відповідь від Марічки, що вносить дані під аккаунтом OKKO_ua
сказала, що так і робитиме як я запропонував:
Привіт, дякую, що вносите дані по заправкам ОККО, але будь ласка робіть це якісно. Зараз ви створюєте багато дублікатів. Наприклад внесена вами [http://www.openstreetmap.org/browse/node/2122332114](http://www.openstreetmap.org/browse/node/2122332114) дублює внесену ще в 2008 році [http://www.openstreetmap.org/browse/node/309817835](http://www.openstreetmap.org/browse/node/309817835) Також деякі поставлені точки розташовані абсолютно неточно. Наприклад АЗС в Горбакові розміщена посеред чийогось двору. А насправді ж вона десь поблизу М-06 має бути. [http://www.openstreetmap.org/browse/node/2116166611](http://www.openstreetmap.org/browse/node/2116166611) Підозрюю що ви переносите дані відповідно до [http://www.okko.ua/uk/network_map](http://www.okko.ua/uk/network_map). Я б вам рекомендував робити це так: 1) встановити JOSM: [http://josm.openstreetmap.de/](http://josm.openstreetmap.de/) 2) після запуску завантажити будь-яку частину карти 3) в меню Фон вибрати Bing 4) в меню Інструменти вибрати пункт "Додати точку"(або Shift+D) 5) задати координати точки і натиснути ОК 6) в меню Вид вибрати Масштабувати до виділення(або кнопка 3) 7) вирівняти положення точки відповідно до Фону, якщо фон дозволяє побачити точне розташування заправки 8) додати теги для точки аналогічно до [http://www.openstreetmap.org/browse/node/309817835](http://www.openstreetmap.org/browse/node/309817835)
найближчим часом передивлюся перші ченджсети, повиправляю в чому можна бути впевненим
Ну, например: http://www.openstreetmap.org/browse/node/2125273241
**addr:city = м. Івано-Франківськ** - не треба вказувати addr:city. Достатньо, щоби будівля чи точка АЗС повністю потрапила у межі міста. Інакше потім виникають проблеми з адресним пошуком. У базі з'являються два Івано-Франківська (один "Івано-Франківськ" з вулицями та будівлями, другий "м. Івано-Франківськ" лише з вашою заправкою)
**addr:street = вул. Галицька, 201-А ** - вулицю слід вказувати у форматі "спочатку назва, потім статусна частина повністю". Тобто "Галицька вулиця". Крім того, бажано прив'язувати будинки до вулиць не за допомогою addr:street, а через "відношення" (relation) типу street або associatedStreet. Інакше потім виникають проблеми з адресним пошуком, коли ми робимо карти під навігатор російською або іншою мовою.
Для номерів будинків є окремий тег. addr:housenumber=201а
Літери у номерах будинків пишемо без дефісів у нижньому регістрі. (Це не вимога, просто хотілося одностайності у нумерації)
**amenity = fuel**
**name = АЗК ОККО ** - У тегу name пишемо назву цієї конкретної АЗС. А для назви мережі АЗС є тег brand
Как правило, станцией управляет operator=* под каким-нибудь из известных брендов brand=. Если станция является частью сети АЗС (Лукойл, Роснефть, МТК и т.д.), то укажите название компании в теге operator= и название сети в теге brand=*.
Не треба писати АЗК. Те, що цей об’єкт є автозаправкою, видно по тегу amenity = fuel
До речі, добре було б вказувати окремими тегами також види палива, яким торгують на АЗС.
добре було б вказувати окремими тегами також види палива, яким торгують на АЗС.
Там можна скачати список всіх АЗС в xlsx-форматі - з нього можна взяти види пального (і номери телефонів). Координати там теж є, але наскільки їм можна вірити…
Координати там теж є, але наскільки їм можна вірити…
Нікому не можна вірити
А у випадку внесення чужих даних в OSM тим більше
Які висновки. Поки не придумано алгоритму підтримки масивів POI, користувачі мають використовувати сторонні сервіси по типу “gps-data-team.com”?
Які висновки. Поки не придумано алгоритму підтримки масивів POI, користувачі мають використовувати сторонні сервіси по типу “gps-data-team.com”?
Підтримка масивів POI є. Примір її реалізації можна знайти на openlinkmap.org. Але для цього потрібно правильно проставляти теґи, особливо стосується незрозумілих description та невірних addr:*. Це все треба виправляти.
Не зрозумів.
The application is an extension of the default map, providing additional data associated with a location which is not visible on a rendered map
Як це відноситься до питання масової загрузки POI?
BTW, а якщо усі автоматично створені POI заносити до одного relation? Тоді іх легко знайти, видалити і записати нові.
- Зв’язки придумали не для цього
- Зв’язки часто і легко ламаються
А есть ли сервис, который вытягивает список координат по заданному списку адресов?
http://tinyurl.com/fuel-wog
отображает на карте все точки с operator=WOG (ищет долго ~2мин)
А есть ли сервис, который вытягивает список координат по заданному списку адресов?
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/RU:Nominatim
http://nominatim.openstreetmap.org/
но зачем?
Dmytro Ovdiienko, как вариант, можно собрать все данные с navigator.wog.ua и ОККО, вывести их на карту ОSM и потом вручную проверять и вводить в базу, уточняя местоположение…
На основі даних з сайту ОККО зробив ось таку карту (їхні точки на карті OSM).
Велика подяка Vanuan за посилання на cartodb.com.
Dmytro Ovdiienko, как вариант, можно собрать все данные с navigator.wog.ua и ОККО, вывести их на карту ОSM и потом вручную проверять и вводить в базу, уточняя местоположение…
Только у WOG 370 поинтов. Руками - сложно. И потом, я ищу более масштабируемый способ, при котором любая контра могла бы держать в базе данные и безопасно обновлять их одним кликом.
На основі даних з сайту ОККО зробив ось таку карту (їхні точки на карті OSM).
Велика подяка Vanuan за посилання на cartodb.com.
Это можно выгрузить в навигатор?
Это можно выгрузить в навигатор?
А які формати сприймає навігатор? Можна отримати, наприклад, в KML (а потім сконвертувати ще в щось).
Мене в цьому випадку перш за все цікавила можливість співставлення їх даних з даними OSM.
На основі даних з сайту ОККО зробив ось таку карту (їхні точки на карті OSM).
Ще б кнопочку-підтвердження наявності в OSM. Щоб іншим кольором відображалися існуючі в OSM об’єкти.
Только у WOG 370 поинтов.
у их на сайте я на сайте насчитал 408
при котором любая контра могла бы держать в базе данные и безопасно обновлять их одним кликом.
можно сделать такой сервис, но врядли компании будут таким заниматься…
можно сделать такой сервис, но врядли компании будут таким заниматься…
Если для них это будет выгодно, то будут.