Похоже
Нет не бот, человек отвечает на письма, кстати пользуется Меркатором . Активно наносит границы населенных пунктов
http://www.imena.ua/site/domains/preorders-dot-ukr можливо, хтось бажає зареєструвати осм-домен в зоні укр. Зараз доступна реєстрація лише на 10 років, через місяць - на 5 років, ще через місяць - на один. Ціна за 10 років - біля 2100грн. пізніше можуть розібрати.
Якщо що, можу комусь допомогти в розмірі 1/10-1/5 суми через вебмані, може, хтось ще захоче скинутись.
Для цього (реєстрації домена), я вважаю, спочатку потрібно створити (зареєструвати) громадську неприбуткову організацію, як нам пропонували польські друзі. І вже від імені цієї організації реєструвати домен.
Подскажите, а есть на форуме тема по Крыму (не для срача по name)? Поиском не нашёл.
Наскільки я пам’ятаю, окремо тему по Криму ніхто не підіймав. Більша частина Криму замаплена однією людиною (http://stat.latlon.org/ua/crimea/latest/users.html).
Странно, переход по первой ссылке дает “Пользователя Gyro не существует”
http://shtosm.ru/2013/01/20/2/
http://whosthat.osmz.ru/?q=Gyro
http://www.openstreetmap.org/user/sunoptikos
Это я-то всё знаю, но не я ж один. А ссылку даёте, так позаботитесь, пожалуйста, о тех, кто кликать станет
Не знайшов теми про Чернівці, тому напишу тут. Ось схема розміщення велопарковок у місті Чернівці. Може, комусь знадобиться. Вона просто висить на вулиці, безкоштовна - мабуть, її можна переносити в OSM. Там небагато парковок, але все ж краще, ніж нічого
https://onedrive.live.com/redir?resid=a02f9d40e9b3164f!2351&authkey=!AJm0bIgtQ9s5sTA&v=3&ithint=photo%2cjpg
UPD: изменил ссылку.
Круто! долго настраивал смещение, но получилось, уже срисовал по этой схеме половину домов в Черновцах и перенес этажность зданий! Кстати деревьев не так уж и много, наверное и их перерисую…
Сподіваюсь, то був жарт
масшатб дуууже сильно плаває, дерева не на своїх місцях, доріжки в парках невірні. Це не план/схема/карта, а довідкова інформація для туристів, так що не сильно там розганяйтесь Колір фасадів і поверховість теж рідко коли вірні
На рахунок велопарковок я теж не дуже впевнений, треба уточнювати їх положення
Это не план города, а схема велопарковок. Там могут быть (и, скорее всего, есть) неточности. Не стоит эту схему использовать для маппинга домов, я думаю.
P. S. А почему у тебя нет ни одного пакета правок в Черновцах? Это типа “С 1 апреля!”?
Кабмин открыл доступ к генпланам территорий. Местные органы власти должны разместить генпланы в открытом доступе, что позволит получить информацию о свободных земельных участках
http://news.liga.net/news/politics/1256107-kabmin_otkryl_dostup_k_genplanam_territoriy.htm
Доволі «цікаві» правки у цього користувача http://www.openstreetmap.org/user/andriyaka. Їх небагато але зміст… навіть не знаю як трактувати
Самое интересное, что название “Донецкая народная республика” повешено на какое-то здание, а не на полигон boundary=administrative
Оказывается в Краматорске есть средневековый замок. А в ОСМ его нет Находится тут.
Я правлю только места, где был лично и которые хорошо помню. Поэтому ничего в Донбассе не трогаю.
Написал также в Донецкую тему.
Тут можна хіба що іронічно поспівчувати…