Może ktoś będzie chciał poprawić:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=13&lat=53.87006&lon=21.29854&layers=B00000FTF&mlat=53.87770&mlon=21.29957
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1006991
Michał
Może ktoś będzie chciał poprawić:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=13&lat=53.87006&lon=21.29854&layers=B00000FTF&mlat=53.87770&mlon=21.29957
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1006991
Michał
Ok, dzięki.
W ramach małego rewanżu:
To jeszcze w okolicy została Gołdap.
Brakuje obwodnicy w ciągu DK65
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=14&lat=54.30356&lon=22.29001&layers=0B0000FTF&mlat=54.30960&mlon=22.29645
Tak na szybko:
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=18&lat=51.13995&lon=23.45511&layers=B00000FTF - to skrzyżowanie zostało przebudowane
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=18&lat=51.22544&lon=22.61708&layers=B00000FTF - to nie jest ulica Grygowej
http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=18&lat=51.24206&lon=22.592&layers=B00000FTF z ulicy Łęczyńskiej (jadąc od zachodu) można wjechać na aleję Witosa (12;17)