In Leiden is een nieuwe mapper 03enzyme bezig.
Hij geeft niet aan wat hij aan het doen is, maar in recordtijd worden bruggen omgetoverd in area’s.
Het is niet perse verkeerd maar dat er dan twee soms drie maal dezelfde naam op de kaart staat is hinderlijk.
Of kan dit een nieuw Pokomon item zijn ?
Ik speel dat spel helemaal niet dus ik kan daar ook niets over zeggen.
Wellicht kan een ervaren mapper proberen contact met hem te maken ?
Veel bruggen in Leiden hebben een duidelijk in het veld waarneembare naam die ook vaak als referentie wordt gebruikt in de praktijk, en deze namen ontbreken vaak nog in OSM (of staan nog op de highway ipv een man_made=bridge area, en dat is niet conform de wiki, de highway moet de gewone straatnaaam hebben, brugnaam gaat op de bridge-area) https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:man_made=bridge
Verschillende malen heb ik gisteren om een reactie gevraagd, maar helaas niets terug. Ook berichten gestuurd tijdens het mappen.
Dramatisch is het niet, maar align hield ook in dat aan huizen werd gesleuteld. Bruggen zitten vast aan het water… aantal los gemaakt.