Afgelopen zondag de elfmerentocht gereden. Ook Friesland bouwt aan zijn fietswegen. Ik kwam vier nieuwe fietspaden tegen die ik nu gemapt heb. Pas om tien uur uit Sneek vertrokken. Daarmee was ik een van de laatsten die aan de tocht begon. Weinig andere fietsers gezien dus.
OpenStreetMap
Gezicht op het eerste meer: Snekermeer.
OpenStreetMap
Fietspad ligt wat hoger.
OpenStreetMap
Op tien km na zou ik de hele tocht alleen rijden. Deze man haalde me in en ik haakte aan. Voor de wind hadden we daarna een leuk gesprek.
OpenStreetMap
Niet gemapt stukje fietspad in Lemmer. Nu wel. http://www.openstreetmap.org/?box=yes&minlon=5.698289&minlat=52.84556&maxlon=5.70174&maxlat=52.848678
OpenStreetMap
Ja er is ook bos -woud- in Friesland. Hier is het fietspad in de Bremerwildernis nog gemapt. Maar tot mijn verbazing was dat een heel stuk nog niet. Nu wel. http://www.openstreetmap.org/?box=yes&minlon=5.561925&minlat=52.871631&maxlon=5.578107&maxlat=52.874699
OpenStreetMap
Mooi he…? Dan voel je de wind zo goed…
Stempelen aan de Fluessen.
OpenStreetMap
Genieten.
OpenStreetMap
Vlak voor Hemelum wijk ik altijd van de route af om diet fietspad langs de Morra te nemen… herinneringen…
OpenStreetMap
Van Hemelum tot Warns lag een nieuw fietspad langs de Himmelumerdyk. http://www.openstreetmap.org/?box=yes&minlon=5.410563&minlat=52.874581&maxlon=5.455551&maxlat=52.881192
OpenStreetMap
Even stempelen en soep in Warns.
OpenStreetMap
Verdorie gaat in Workum net de brug omhoog.
OpenStreetMap
Hoe iedereen de zondag vierde.
OpenStreetMap
Kijk mooi hé…?
OpenStreetMap
Ook de brug in Parrega ging net omhoog.
OpenStreetMap
Ohhh… hoe schoon!
OpenStreetMap
Je kunt het ook rustig aan doen.
OpenStreetMap
Het fietspad langs de Tsjerkeweg en Feandyk was ook nieuw. http://www.openstreetmap.org/?box=yes&minlon=5.540019&minlat=52.970877&maxlon=5.549248&maxlat=52.992213
OpenStreetMap
Tsjerkeweg
OpenStreetMap
Feandyk
OpenStreetMap
En dat langs de Wieldyk. http://www.openstreetmap.org/?box=yes&minlon=5.539559&minlat=52.967568&maxlon=5.546097&maxlat=52.970194
OpenStreetMap
Wieldyk.
OpenStreetMap
Terug in Sneek.
OpenStreetMap
Net geen 25 gemiddeld. Ik klaag niet…
Dit was de tocht zo’n beetje: http://tinyurl.com/38ndopg