Nedovršene ceste po županijama

OK i ovo je super za sad :smiley:
Karlovac 34030 100% i 34028 dio snimljen.
PS, kako na toj kari prekinuti liniju i pobrisati dio, to me muci.

Nemoguće je prekinuti, možeš jedino brisati točku po točku sa desnim klikom, a to se isplati samo ako je nekoliko točaka. Ako je više, onda je bolje obrisati cijelu crtu i nacrtati ponovo :smiley:

I ja sam danas bio vrijedan, sredio sam dvije županijske i dvije lokalne :slight_smile: Sve u Zagrebačkoj, makar Ž3273 završava u Karlovačkoj.

Našao i sredio u google karti. Ne trebaš nazivati kartu raznim prostim imenima zato što ne možeš prekinuti liniju :smiley:

Gledam malo kako ću srediti 99% županijskih, i bit će teško do nemoguće do kraja ove godine. Treba mi još 66km. Na ovom linku se vide sve neucrtane županijske ceste:
https://spreadsheets.google.com/lv?key=0AvTSKEIJJxnGdGtySE5DUUZXNUlNdzJyb1F0UGNpUFE&hl=en

Trebali bi u komentare upisati zašto koja cesta nije ucrtana, tipa, da je neprohodna i slično. Najduža neucrtana je ona u Lici, i preko arkod-a vidim da je makadam, ako ne i gore, skoro cijelim putem.

ha ha ha, ma tipfeler
ja do kraja godine mogu proci max 20 km zupanijskih koje su mi donekle usput, ali za 7 km sam siguran da je makadam i izbjegavam to za sad :smiley: