Ale skoro one tam sa, to czemu uważasz je za fikcyjne? Może nie powinny obejmować kawałków, bedacych tylko pasami w wiekszych jezdniach, ale same łuki są jak najbardziej osobnymi jezdniami.
Zgłaszałem już ten problem 3 tygodnie temu, ale nikt nie odpowiedział
https://www.openstreetmap.org/directions?engine=graphhopper_car&route=51.09422%2C16.98049%3B51.09412%2C16.98017#map=19/51.09441/16.98023
https://www.openstreetmap.org/relation/5588478/history
Takich skrzyżowań jest więcej.
Przełącz na OSRM, to będzie prawidłowo.
Zgłaszałem już ten problem 3 tygodnie temu, ale nikt nie odpowiedział
Powtórzę: Czy (niektóre) zakazy zawracania są źle otagowane, czy nie warto po prostu używać OSM do nawigacji?
https://www.openstreetmap.org/directions?engine=graphhopper_car&route=51.09422%2C16.98049%3B51.09412%2C16.98017#map=19/51.09441/16.98023
https://www.openstreetmap.org/relation/5588478/history
Takich skrzyżowań jest więcej.
Relacja jest otagowana OK, to problem w GraphHopper - https://github.com/graphhopper/graphhopper/issues/446
Dzięki za odpowiedź.
Czyli to problem tylko z Graphhopperem. Mam nadzieje, że nawigacje widzą te zakazy zawracania i nie pokierują kierowcy niezgodnie z przepisami.