Hej. Od jakiegoś czasu serwer ma nowy adres:
http://81.190.82.62:31337/QA_map/mismatched_street_names.html
Trochę się nazbierało ulic do poprawy
Hej. Od jakiegoś czasu serwer ma nowy adres:
http://81.190.82.62:31337/QA_map/mismatched_street_names.html
Trochę się nazbierało ulic do poprawy
Znowu przybyło ulic w raporcie, są chętni do sprzątania?
Korzystam intensywnie z Osmose od tygodnia, poprawiam niespójności w nazwach ulic i adresach po dokonywanych przez siebie importach z GUGiKu, więc pomału będą znikać.
Ogólnie zachęcam wszystkich do poprawiania po sobie byków - często banalnych - Osmose jest super do tego narzędziem!
Aczkolwiek warto wyłączyć najmniej istotne zgłoszenia - czasem pojawiają się dość zbędne propozycje na które nie ma sensu poświęcać energii.
Czy przycisk “Edytuj” powinien coś robić? Czy nie działa i należy wytropić lokalizację ulicy w inny sposób?
Powinien otworzyć JOSM-a. Patrz źródło, skrypt jest banalnie prosty.
Potwierdzam - mi się w JOSM-ie otwiera
Przy okazji - czy da rady „wykluczyć” jakąś ulicę z listy?
Chodzi mi konkretnie o ostatnią pozycję na liście, gdzie mechanizm „złapał” jedno miejsce w Obwodzie Kaliningradzkim (молодежнаяулица).
Napisałem nawet w tym temacie na rosyjskim forum żeby spojrzeli w to miejsce, ale dostałem odpowiedź że tak to już jest w jęz. rosyjskim, że literki mogą występować zamiennie i nic z tym nie zrobili.
Będzie tak wisieć niepotrzebnie…