Gebruikmakend van Osmand, het volgende:
Kijkend naar scherm en luisterend naar voice.
Wat overeenkomt met OSRM problematiek.
Deze route OSRM
OSRM routebeschrijving
Afslag 2 Amsterdam - Gaasperdam naar Gooiseweg
…
4. Sla rechtsaf bij de splitsing naar A9 klik en zie waar dat is, zo’n klein stukje afslag is bepalend voor een foute melding
…
Dit is niet correct, misleidend.
Bewegwijzering, herkenbaarheid, moet overeenkomen met voice en screen.
Foute ingaven van ons of slechte keuze routeringsprogramma.
Bij de afslag 1+2+3
Geen A9 notitie bij de drie afslagen.
Horen de afslagen dan geen ref=A9 te krijgen?
Bewegwijzeringsborden geven de destination aan. Zo ook destination ref rijksweg, een A* na de afslag/split.
Indirect geeft het aan dat na de afslag, als het geen A* is, anders was het wel vermeld op de bewegwijzering.
Al rijdend daar, hoor je geen A* verwijzing meer te krijgen.
Afslag 1 Amsterdam - Bijlmermeer
OSRM beschrijving
route
…
2. Neem afslag 1; 2; 3 aan de rechterkant richting Gaasperdammerweg (A9) A9 staat niet op de afslag bewegwijzerring
…
3. Verder op A9 A9, je rijdt op de afslag, hier kan je een verkeerde icoon op het scherm krijgen en voice melding.
Dat zie ik ook op andere plaatsen in Nederland, wat tot verkeerd richtingsinformatie kan leiden. En dus twijfel bij de bestuurder.
https://overpass-turbo.eu/s/17oU
De vraag is dan horen we wel of niet motorway ref=* op een motorway_link exit/afslag te zetten?
wiki geeft wel een ref mogelijkheid aan, is in dit geval A9 wel correct?
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:highway%3Dmotorway_link
ref=* Reference number, if one exists (i.e. a route takes an exit from a motorway).