Обзавівся пристроєм з GPS і пишу по трохи треки.
Моє місто до цього часу було позначено тільки перехрестям національно і регіональної дороги. Хочу виправити ситуацію.
Поставив програму Merkaartor, вніс деякі зміни на мапі, але виникли питання в користуванні. Можливо є який FAQ (український або російський) ?
Наразі задам тут:
Як об’єднати 2 частинки однієї вулиці?
Як змістити частинку вулиці згідно треку? (трек імпортовий в програму).
Дороги були нез’єднанними в одну точку. Потрібно було наблизити до 5:1. Тоді б побачив.
Отже, наближай до 5:1, переходь у режим “Пересунути”, хапайся за кінець дороги (за точку) та тягни її на кінець другої доки программа тобі не покаже, що твоя миша знаходиться над точкою, яка є частиною дороги і відпускай мишу.
Тоді програма запитає, чи ти хочешь з’єднати ці дві точки в одну. Кажи “Так”. Потім виділяешь дві дороги и натискаеш “Приєднати”.
Скажіть, а в Меркаторі вже з’явилась можливість налаштовувати розташування тла (супутникових знімків, фотографій, малюнків,…) відповідно до GPS-треків, як це є в Потлачі та JOSM?