Het lijkt erop dat dit een massa import is van de historische waterlinie van 1672
Hopelijk heeft hendrik_gt dit zelf snel door, en stopt hij even met editen voordat het geheel escaleert?
Bij Leidschendam gaat het om lijnen m.b.t. 1850; weet even niet wat er toe aan de hand was :(.
De lijnen hebben geen relatie met huidige bestaande elementen als woningen, waterlopen e.d.; ze gaan kriskras overal doorheen.
(O, ik zie dat er al dan niet gerevert gaat worden. Ik laat lokale lijnen staan.).
Ik denk dat dit een goed plan is.
Inmiddels heb ik begrepen in de changeset dat de gebruiker niet goed wist wat de causaliteit van de import is.
Op zich is hem dat niet kwalijk te nemen, maar hij had kunnen bedenken dat dit niet maar zo gewenst was.
Persoonlijk ben ik blij dat de bewuste mapper zo goed, en snel reageerd heeft, waardoor het op dit moment even in pauze wordt gezet, totdat Marc Zoutendijk, of andere DWG Leden een oplossing hebben.
Doorspelen naar de DWG heb ik even officieus gedaan… dus geen ticket aangemaakt… 'k Wacht eerst even een reactie af.
Aan Gerrit heb ik een welkomstmail toegestuurd met tips en links naar de wiki.
Deltares? Snap het eerlijk gezegd niet zo. Bij zo’n bedrijf moet genoeg GIS kennis zitten, om hun eigen persoonlijke database met deze historische gegevens te fabriceren, met evt. een OSM “achtergrondje”.
Het lijkt mij zelfs bijzonder onhanding om dergelijke historische data, bedoeld voor hydrologische modellering, te gaan mixen met onze huidige data.
Kennelijk nog geen overleg geweest met de eigen GIS afdeling… althans, ik mag hopen dat het idee niet daar vandaan komt!
Ik vind t nogal wat dat dit door een dergelijk bedrijf gedaan is. En dat men niet zelf de zaken terugdraait. Naar mijn mening is in plaats daarvan een schadevergoeding in de vorm van een donatie aan de OSM Foundation op zijn plaats.