Nareszcie mam.
Zaznaczone w Mapa-info “OSMapaPL-Ogonki” i “Polska Adresy OSM”. Państwo “Polska Ad”.
Ale pyta o nazwę ulicy, której nie ma wsi.
Jak pominąć to pytanie?
Nareszcie mam.
Zaznaczone w Mapa-info “OSMapaPL-Ogonki” i “Polska Adresy OSM”. Państwo “Polska Ad”.
Ale pyta o nazwę ulicy, której nie ma wsi.
Jak pominąć to pytanie?
Chodzi Ci o przypadek, kiedy adres domu zamiast nazwy ulicy zawiera nazwę miejscowości? Wpisz nazwę miejscowości w polu “ulica”.
Mam już wszystko poprawnie.
Zmyliła mnie wcześniej animowana strona z dużo ilością mozliwości: http://www.gmaptool.eu/pl/content/gmaptool
Dziękuję za cierpliwość.
Udostępniłem mape w wersji v8. Tym razem skorzystałem z kompilatora mkgmap, który w rozwojowej wersji ma lepsze indeksowanie adresów. Dzięki mkgmap mogłem ponownie wrócić do wyszukiwania numerów z literowymi dodatkami, tak jak było opisane w pierwszych wydaniach.
Mapa zawiera ponad 5 milionów adresów:
http://www.gmaptool.eu/pl/content/polska-adresy-osm
Ze względu na nowy kompilator zalecam instalację na karcie SD. W razie kłopotów z kompatybilnością mapy, można po prostu kartę wyjąć.
Czy dałoby radę zrobić nowszą wersję? Mamy już o 700 tys. adresów więcej
Z góry dziękuję
Udostępniłem nową wersję v9, rzeczywiście ma ponad 5,7 miliona adresów.
Popej, mógłbyś udostępnić polecanie mkgmap z jakiś korzystasz? Przy użyciu twojego pliku z adresami wyszukiwanie działa ok ale niestety lista adresów cały czas się zmienia. Dobrze byłoby mieć aktualne dane generowane razem z mapą. Niestety nie mogę uzyskać takiego wyszukiwania jak przy pomocy twojej bazy adresów.