Mały problem z wyciągiem narciarskim w Myślenicach

Jako że dużymi krokami zbliża się sezon narciarski, postanowiłem zrobić (choć częściowy) update tras w małopolsce i ogólnie gdzie się da.

Mam jeden problem. Poprzedni użytkownik pozaznaczał pylony na wyciągu na Chełm jako man_made=tower czy jakoś tak, i wstawił ich za mało.
Te które już były poprzesuwałem według geoportalu i dodałem brakujące ale nie wiem jak je skleić z aerialway.

Używam potlatcha i ID, bo uważam ,że JOSM jest dla mnie za “ciężki”. Ktoś wie, jak to naprawić w którymś z dwóch pierwszych narzędzi?

http://www.openstreetmap.org/#map=16/49.8024/19.9482

Tomek

W jakim sensie JOSM jest za ciężki? Ja się na niego przesiadłem bo edytory usiłujace działać w przeglądarce żarły koszmarne ilości zasobów, zacinały się i odmawiały pracy na jakimkolwiek większym oddaleniu.

Nie mam żadnych problemów z zasobami, na tyle na ile mi potrzeba wielkości obszaru edycji. Wprowadzam najwięcej punktów i potrzeba mi obszarów rzędu kilometra, żeby się zorientować w okolicy. Nawet potrafię tworzyć relacje w potlaczu mimo, że ktoś wspominał tu, że się nie da. Nie edytuję skomplikowanych rzeczy a tagi piszę z pamięci albo wgrywam punkty z osmanda.

Potlatch: najpierw zaznaczasz drogę a potem shift-click na węzłach które chcesz do niej dołączyć.

Jeden z pylonów masz oznaczony jako winnicę.

Dziwne,
przez przypadek nie wpisuje się landuse=vineyard w miejsce aerialway=pylon

Dzięki! poprawiłem.

Tomek