Onderstaand bord is wat verwarrend.
Vroeger zat het bord met de uitzonderingen op het “verboden in te rijden” bord op het weggetje daarachter.
Nu lijkt het erop dat je dat achterste weggetje niet meer op mag en dat je als je links/rechts afslaat, dat alleen maar mag doen als je **geen **bestemmingsverkeer bent! Dus de bewoners langs die weg (links/rechts) kunnen niet meer naar huis en geen gasten meer ontvangen (tenzij ze te voet zijn).
Of zie ik dat verkeerd?
En wat is bestemmingsverkeer eigenlijk? Als ik op dat weggetje langs het hek wil gaan staan kijken naar de vogels/natuur, dan is dát mijn bestemming toch?
En als ik op het eind van dat weggetje bij een bushalte moet zijn?
Het gaat om dit stukje natuur:
http://www.openstreetmap.org/#map=15/51.6805/5.2708
Het weggetje op de foto waar het verbodsbord op slaat is de Hondermorgensedijk en die afsluiting is gedaan om sluitverkeer tegen te gaan naar de Deutersestraat. Daar ligt een belangrijk startpunt voor wandelingen en veel mensen die daar op de fiets naartoe willen, worden nu ogenschijnlijk gedwongen een rare omweg te maken.
Nu staat er daar nooit een politieman te controleren, dus fietsers gebruiken dat weggetje gewoon. De fietsersbond is er mee bezig om dat duidelijk aan te geven.
Hoe kan zo’n weg het beste worden aangegegeven? Ik heb er nu access=destination op staan.