Kom over at det ser ut til å være en haug tomme linjer på Hurum-landet. Ser ut til å være ment som strandsonelinje?
Ser man på endene, så finner man bare flere og flere…
Kom over at det ser ut til å være en haug tomme linjer på Hurum-landet. Ser ut til å være ment som strandsonelinje?
Ser man på endene, så finner man bare flere og flere…
Ser de stammer fra commit: Changeset: 93663598 | OpenStreetMap
Strandsonelinje Asker
av bruker asst | OpenStreetMap med kun 2 edits
For å ha verdi i OSM burde de vel strengt tatt vært tagget med ihvertfall noe Key:boundary - OpenStreetMap Wiki eller lignende. Ser ingen keys som vil passe til formålet…
Så spørsmålet blir vel om vi bar skare reverte hele changesettet.
@NKA har sikkert noen gode kommentarer her
Foreslår at du skriver en kommentar på endringssettet og spør hva dette er, hva som er kilden og hva det brukes til.
Har sett noen av disse jeg også. Gikk ut ifra at det var noe feil med en eldre import, så jeg slettet en del som lå i grensa mellom Lier og (nå da) Asker.
Har ikke fått noe svar, og siden linjen er så stor så går det ikke an å slette den i iD-editoren jeg bruker
Så hvis noen som har skjønt JOSM og vil slette, så er det fritt fram
Nå er alle 3 borte, pluss en til som satt ved siden av den siste der.