Ik heb vandaag van de relatie 6640377 “Grote Rivierenpad (Maasland-Krimpen)” het deel Zuidplas-deel geheel nagefietst. Tussen het veer in Moordrecht en de Pekhuisbrug over de Rotte. Dat is tegen de richting in.
OSM bijgewerkt, die klopt daar nu helemaal, inklusief de korrekties die uitgevoerd zijn maar die nog niet op Wandelnet verbeterd zijn.
Ik ben ook in het Bergse Bos geweest en heb de gpx getrackt. Het goede nieuws is dat de route daar nu kompleet is. Het deel door de golfbaan kon gewoon worden aangesloten, de bewegwijzering loopt daar doorheen. Er ontbreekt nu nog 1 stukje LAW6a tusssen het Bergse Bos en de Bergse Voorplas.
Vraag: woont daar iemand in de buurt die dat stukje kent en kan aansluiten?
Probleem 1: Als ik in de JOSM relatie-editor alle incompletes download met dat handige knopje, en ik wil daarna een simpele wijziging uploaden, krijg ik een vijftiental meldingen over dingen die niet kloppen, maar die heb ik zelf niet aangepast en ze liggen ook heel ver buiten “mijn” gebied dus de objekten en lokaties zeggen mij ook niks.
Het zijn maar waarschuwingen en ze lijken me niet erg, maar kan ik iets doen om ze weg te krijgen?
Probleem 2: De bewegwijzering van de LAW in het Bergsche Bos is op een aantal plaatsen verwarrend, slecht of dubbelzinnig. Dan bedoel ik bijvoorbeeld een pijl die naar twee of drie verschillende paden kan wijzen, maar je kan nergens verderop een markering zien; nieuwe markering (stickers en schildjes) door elkaar met markeringen op bomen; met elkaar strijdige aanwijzingen op één paaltje. Vermoedelijk is de route af en toe herzien maar zijn de oude markeringen niet volledig weggehaald. Ik ben een aantal malen de weg kwijtgeraakt, ik kon hem verderop meestal wel wel vinden maar dan kon ik hem soms ook niet meer terugvolgen. Mijn uiteindelijke trace wijkt op een aantal punten af van wat er al was ingetekend en dat is nog weer anders dan wat Wandelnet publiceert!
Wat doen jullie in zo’n geval?