Terwijl ik daar in de buurt fietspaden aan het bijwerken was, viel me op dat de kruising er veel ingewikkelder (= veel meer lijntjes = ways) uitzag dan vroeger. Een oudere OSMAnd bevestigde dat.
Volgens mij kloppen er nu een stel dingen niet meer:
Reverten lijkt mij het beste. Er is niet of nauwelijks nieuwe informatie toegevoegd. De voorsorteervakken waren al op de correcte manier gemapt met lanes and turn:lanes. Het is nu nogal een puinhoop geworden met allerlei ways die kriskras over elkaar lopen en tags niet meer kloppen.
Kun jij het reverten A67-A67? Het is ‘jouw’ kruispunt’ Dan blijf ik er even af.
Na ABM heeft jb54osm nog iets aangepast .
Uiteraard is ABM nog steeds welkom op het forum.
En ik weet nog wat ik aan fietspad heb aangepast. Doe ik dat beetje even over. Dus wat mij betreft geen belemmering.
Ik stuur dan nog geen bericht aan The_ABM.
Ik heb de kruising hersteld naar hoe het was en het meteen een beetje uitgelijnd. Ik blijf er nu vanaf, dus jb54osm kan de fietspaden verder aanvullen.
Da’s snel! Ik zie dat mijn edits van fietspaden buiten de revert vielen, dus hoefde ik niets over te doen ;).
Heb alleen een loszwevende node met kenmerk zebra nog verwijderd.