Super!
Ik heb kontakt gehad met het routebureau in NoordHolland over verschillen tussen hun planner, de wandelnet planner en de feiten op de grond; Knooppunten met nummer 0 die er helemaal niet zijn, routes die elkaar kruisen zonder knooppunt en routes die niet aansluiten of dubbel zijn en niet willen plannen, etc. Geen woord over OSM gezegd trouwens.
Eerst wilden ze me afschepen met “meld het bij meldpunt routes”, ik hield aan omdat dit de losse melding toch echt te boven gaat. Nu wisten ze te melden dat er op veel plaatsen aangevuld, aangepast en verbeterd wordt, en dat klopt. Daarna wordt alles goed geregistreerd en daarna aangeleverd aan Wandelnet. Mijn lijstje is doorgegeven aan de uitvoerende tak. Dus ergens in 2022 alles op orde moet haalbaar zijn, schat ik in.
Daarnaast heeft een NoordHollander zich gemeld, rjvdboon, ik heb hem met MapComplete op pad laten gaan en nu zit hij al zelf in JOSM te mappen, af en toe wat aanwijzingen en hopla! Die kan natuurlijk niet heel Noord-Holland doen maar alles helpt. Ik loop zelf nu meer in bossen en heuvels, in aanloop naar een tocht door Zwitserland, dus NoordHolland zit er voorlopig niet in.
Als je een connection route hebt van een node in het ene netwerk naar een node in het andere, en je hebt de route in beide netwerken met rol connection staan, dan horen de integrity checks van de nodes te kloppen, of de nodes nou in de routerelaties staan of niet. Hij telt gewoon het aantal routes dat op een knoop landt en dat moet gelijk zijn aan de expected… waarde. Moet ik s kijken? Welke route gaat het om?
PS vmarc is lekker bezig met de issues! Als dat doorgevoerd verdwijnen er een stel feitmeldingen.