Beste allemaal,
De weergave van mijn huis en erf afgelopen dagen geactualiseerd.
Alles prima op 1 ding na:
binnen de huisomtrek (no 3 en 3a) staat een verkeerde scheidingslijn getekend tussen de twee huisnummers
als ik dit wil gaan aanpassen (BEWERKEN) is de scheidingslijn opeens weg; dus kan ik het niet aanpassen
ik dacht het een paar dagen geleden weggehaald te hebben maar nu zie ik dat het er nog steeds staat
ra, ra
betreft Oude Deventerweg 3, 7245 PX Laren (gld)
Tips ?
Volgens de BAG (Basis Administratie Gebouwen) is het pand ref. 262100000008724 met de nummers 3 en 3a een pand en geen twee losse.
Een scheidingslijn staat dus niet in die registratie.
Als je een scheidingslijn zou willen moet je er twee building parts van maken. Waar bevindt zich die scheidingslijn?
Er is geen scheidingslijn om te verwijderen. De huisomtrek is één pand en waarschijnlijk als gevolg dat er twee adressen(nodes) aan gelinkt staan wordt er bij bepaalde zoomlagen tussen die twee nodes - automatisch en willekeurig - een scheidingslijn getekend.
Omdat de huisomtrek voor OSM technisch één object is valt hier niets aan te doen. Twee objecten ervan maken gaat niet omdat dit een zogenoemde BAG-import betreft.
Het rechter gedeelte heb je toen verwijderd en wat nu in de BAG staat heb je behouden en in de juiste vorm gelegd.
Het is dus correct nu.
Daarvoor had je dit gedaan. De nieuwe situatie, … maar ja… de BAG ziet het anders. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=98136176
(edit* Het waren inderdaad twee aparte vlakken)
Het was dus nog een oude BAG import die niet meer klopte bij dehuidige BAG data.
Je had ook opnieuw kunnen laten importeren, maar zo is het ook oke.