identyfikacja przestarzałych danych

Jedynym znanym mi narzędziem którym teoretycznie dałoby radę zidentyfikować przestarzałe dane jest overpass turbo.

W dokumentacji znalazłem rozdział o filtrowaniu po dacie - wygląda na to, że można wybrać sobie zakres dat i aplikacja zwróci dane spełniające ten warunek. Niestety nie potrafię skonstruować odpowiedniego zapytania, a podany w dokumentacji przykład (poniżej) nie działa, jeśli się go żywcem skopiuje i spróbuje wykonać:

Pomożecie?

A może znacie jakiś inny sposób na tego rodzaju analizę danych?

Nie dziwię się, dlatego że to zakres 1 minuty :wink:

Raczej nie w tym rzecz. Gdyby to była kwestia zbyt małego zakresu czasu, to by zwróciło pusty zestaw danych, a to jest błąd składni:

To wyrażenie wyszukiwania jest niezrozumiałe.

Wpisujesz je pewnie do kreatora, zamiast użyć w kwerendzie.

Zakres dat musisz wpisać w gotową kwerendę po rodzaju obiektu a przed obszarem który ma być przeszukiwany, przykładowo:
https://i.imgur.com/aOul6Q7.jpg

Praktyczna użyteczność tego typu zapytań jest jednak z tego co widzę dość ograniczona, mi działało tylko dla kilku dni, przy próbie rozszerzenia zakresu dat do kilku tygodni błyskawicznie dostawałem błąd przekroczonego RAM-u, mimo ustawienia pamięci dla zapytania na 1GB (parametr maxsize)

Tak… facepalm

Dzięki bardzo panowie - będę kombinować.

Poniżej zapytanie które wygląda na przydatne z mojego punktu widzenia - może ktoś też skorzysta.


way
  (changed:"2011-01-01T00:01:00Z","2012-12-31T23:59:00Z")
  ({{bbox}});
(._;>;);
out;