Які подальші дії з вашого боку?
Краще було не видаляти самому, а написати Полу Норману. Він в своєму повідомленні явно написав “OpenStreetMap is not a private data store, and this relation has been causing problems. Please don’t recreate it.”
Костіка вже двічі блокували, мабуть треба знову.
Я прихильник того методу що якщо можна своїми силами виправити/узгодити, то нетреба нікого з сторони залучати. І витрачати їх час на наші, по суті локальні, розбірки.
Якщо й новий рілейшн буде відтворений - тоді вже знову в DWG
Нажаль, не в цьому випадку…
Наче ж він на нас надувся і не пакостив би … аж на дві неділі хватило…
http://www.openstreetmap.org/changeset/33601890
завтра відпишу в DWG знов.
Видалив.
Да собственно говоря всё, мне украина не интересна, тратить ещё время и электроэнергию на конвертацию.
Якщо хтось не зрозумів, опечаток в тексті немає, всі великі літери, на думку автора, на місцях.
Як на мене, то мені по барабану, що там буде з картами для Navitel и 7Ways. Є інші безкоштовні навігатори і, на мою думку, на багато кращі ніж Navitel. А москалі і білоруси самі через три місяці попросять його вернути збірку карт, бо самі часто їздять нашими дорогами.
А еще можно вместо грязных костылей в базе поступать как делают те же maps.me и использовать локальный шаблон на своем компьютере.