Het gaat mij om het voetgangers gebied bij Go Planet in Enschede: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23876/6.83448.
Er zijn hier een aantal zaken waar ik wat vraagtekens bij heb, en ik vroeg me af hoe jullie hier tegenaan kijken.
-
Het voetgangersgebied is met veel detail als area ingetekend, maar is het de bedoeling dat er een nieuwe way wordt getekend als asfalt overgaat op stenen bijvoorbeeld? En bij deze way bijvoorbeeld: https://www.openstreetmap.org/way/305121191, is het patroon in de tegels ingetekend. Staat heel leuk op de kaart, maar lijkt mij niet de bedoeling.
-
De veiligheidsregio heeft bovenop deze area nog een losse highway=service ingetekend. Ik vermoed dat dit is gedaan ivm de routing. Is het mogelijk om de routing op de area werkend te krijgen, zodat de dubbele highway weg kan? Of is de dubbele highway geen probleem als de highway=service goed wordt aangesloten op de highway=pedestrian? Nu zijn er namelijk een hoop plekken met crossing highways.
-
Is het gebruikelijk om adresnodes van de BAG-import te verplaatsen? Nu staan een aantal nodes op dezelfde plek waardoor deze niet zichtbaar zijn op de kaart.