ligfietser,
Bedankt voor de reactie,
Het is inderdaad die 7607770 weg.
Ik heb er surface=asphalt en smoothness=very_bad van gemaakt.
Het is jammer dat, als je met de cursor over de kaart gaat, niet kunt zien wat het voor een weg is, als er een naam aan de weg zit.
De weg met het bord C1 heb aangevult met foot=yes.
Ik zie bij de volgende update wel hoe het er uit ziet.
Zal er hetzelfde uitzien met smoothness=very_bad; dit komt in mijn scripts overeen met jouw asphalt_grof
De OFM kijkt met name naar de combinatie surface = gr (gravel, grass, ground) en toevallig herkende ie dus ook asphalt_grof als slecht verhard.
Als je er surface=great van had gemaakt was de OFM er de mist mee in gegaan
ligfietser,
Het ziet er een beetje als half verhard uit, dat is wat veel van het goede omdat de weg duidelijk wel verhard is.
Ik denk dat ik er beter smoothness=bad van kan maken, ik neem aan dat er dan alleen een waarschuwings driekoekje bij komt te staan.
Het is ook weer niet zo belangrijk omdat men er toch niet mag fietsen.
mvrgr jan