Highway->Trunk для київських доріг з новим обмеженням швидкості

Нещодавно київська влада узаконила швидкості >60 км/год на деяких магістралях міста. На таких дорогах (напр. просп. Бажана, Московський міст, Набережне шосе) встановлено обмеження швидкості 80 км/год і режим руху жвавіший за звичайний міський.

Я пропоную встановити для таких доріг тег highway=trunk. Опис у вікі дуже схожий на реальний стан речей з цими дорогами.
Зауваження, коментарі, гнилі помідори? :slight_smile:

Так. Я теж вважаю за доцільне такий варіант позначення шляхів, що відповідають наведеним у http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Template:Uk:Map_Features:Highway вимогам.

Якщо ви орієнтуєтесь на обмеження, швидкості, то highway=primary все ж підхоить більше.

Ну обмеження швидкості теж, але напрямки руху на таких дорогах в Києві розділені відбійником. І це все звісно не зовсім чітко, але вони все ж здаються класом вище.

Не логічніше вважати, що це підвищення ліміту швидкості вплинуло на клас дороги.
З точки зору правил дорожнього руху і враховуючи http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Template:Uk:Map_Features:Highway trunk - це дорога міжнародного значення, яка проходячи через населений пункт не має обмеження швидкості 60 (назва населеного рункту на синьому фоні) і така дорога трактується ПДР як виключення з правил швидкістного ліміту в місті. А звичайна дорога в місті, на якій встановлене додаткове обмеження швидкості (40 чи 80, неважливо) не виділяється правилами в окремий клас доріг. В києві обмеження 80 є лише на певних ділянках доріг, скажімо, від Петрівки до Московського мосту, від мосту і до Троєщинського ринку дорога має обмеження швидкості 60, але потік машин, кількість смуг однакові. Там де обмеження 60, також є відбійник або широка розділювальна смуга. Говорити про вищий ділянки дороги, яка відрізняється від решти дороги лише тим, що має підвищений ліміт швидкості не є логічно, бо інакше потрібно було б також знижувати клас дороги в тому випадку, якщо на ділянці встановлено менший ліміт швидкості, ніж на решті дороги (наприклад, 40)

Максимальну швидкість можна помічати таки тегом: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:maxspeed
А клас дороги, тут ні до чого.

В зимку обмеження швидкості - 60км/год. Знаки обмеження швидкості 80км/год знімаються.

Трошки проясню свою позицію - пропозиція підвищити клас деяких доріг в OSM не спричинена підвищенням офіційного швидкісного режиму на них. Просто ці дороги де-факто мають дещо вищий рівень. І підвищення обмеження швидкості - скоріше наслідок і визнання “особливості” цих доріг.
Тим паче, що опис trunk у wiki досить непогано підходить.

В багатьох великих містах в Європі дороги, які позначені як trunk, зустрічаються дуже рідко. Якщо дорога в місті позначена як trunk, то це або кільцева, або транзитна, або обїздна дорога. Я рахую, що trunk’ом в місті варто позначати дороги лише в деяких випадках.

Я згоден з iONiX. В місті варто зупинитись на primary, за вийнятком транзитних доріг (знак з назвою населеного пункту на синьому фоні).

Підтримую. За описом Trunk (ми говоримо про населений пункт) це дорога яка проходить через населений пункт і не має обмежень у швидкості руху.

Тож пр. Бажана, пр Возз’єднання, пр Дружби Народів, Набережне шосе, Наддніпрянське шосе мають бути змінені на primary.

Змінювати?

Твоя точка зору зрозуміла. Є primary дороги (три полоси у кожну напрямку) і primary з більшою максимальною швидістю. Ти хочеш якось їх виділити… мабуть для того, щоб водій мав змогу вибрати найшвидший шлях (класификації я так гадаю були введені саме для цього).

Тоді тут питання у відображенні. Рендерер користуючись класом дороги і тегом обмеження швидкості може намалювати таку дорогу якось по іншому.

PS. Статтю про highway:trunk потрібно відредагувати. Обмеження швидкості має бути 110км/год.

Я змінюю тип доріг в межах Київа з trunk в primary. Є заперечення?