Mooi dat dit automatisch bijgehouden kan worden.
En fijn dat je dat doet sebastic.
Wat ik nu wel zie in Amsterdam/Diemen/Duivendrecht is dat er wel wijk- en buurtgrenzen worden getrokken.
Deze maken dan gebruik van landuse=residential, name=… (en evt. place=neighbourhood).
Die grenzen lopen vervolgens door allerlei andere gebieden heen (b.v. landuse=grass/comercial).
Wat weer aanleiding is voor warnings in josm (Overlapping Areas).
Persoonlijk vind ik dat er geen warnings en errors mogen zijn. Ben ook bezig om die op te lossen.
Maar met al die overlappende landuse grenzen is het wel lastig.
Wat foutmeldingen betreft, zou boundary=administrative beter uitkomen.
Daar wordt, volgens mij, niet geklaagd over overlappende grenzen. In ieder geval niet bij overlap boundary/landuse.
Wat is het idee om hiermee om te gaan?
PS.
De aanleiding.
Verschillende foutmeldingen over overlappende gebieden:
https://www.openstreetmap.org/way/45463132
Voor gebieden in Amsterdam, in dit geval Frankendael: https://gebiedinbeeld.amsterdam.nl/#/dashboard?gebied=DX15&wijk=M55&buurt&thema=Gebied%20in%20het%20kort
Dit komt dus sowieso niet goed overeen met osm.
Met name dan het stukje bij de Amstel (Van der Kunbuurt).
Maar ik weet vooralsnog niet hoe dit te automatiseren.
PPS.
Dit schema is wel mooi orthogonaal (een provincie in het ene land ligt niet ook in een ander).
Maar het heeft wat inflexibels:
- levels zijn landspecifiek maar globaal gefixeerd;
- maximum van 11; in principe: hoezo? Ik snap dat de veel lagere levels niet bij te houden zijn. Hoewel dat mss voor grote gemeentes, zoals Amsterdam, anders is.
Wellicht een andere discussie…