[Gniezno] Dewastacja

Tak wynikalo z Twoich wiadomosci :wink:

Z tego co pamietam, ustalilem (czy ustalilismy), ze moga odpowiadac dowolnej gruntowej drodze (czyli w praktyce residential lub unclassified lub track) bo w UMP nie bylo rozroznienia.

A ja pamiętam, że był taki temat, ale dotyczył dróg, które w wyniku konwersji do .osm miały living_street. Ustaliliśmy, że konwerter będzie dodawał do nich tag fixme… więc raczej nie o to chodzi. Chyba, że mówisz o czymś jeszcze wcześniejszym…

Wedlug kodu konwertera, w przypadku jednej klasy zastanawialismy sie nad: living street, service lub residential,
a w przypadku innej nad track lub residential+unpaved.

No to skąd się wzięło unclassified+unpaved w lasach Janowa Lubelskiego, Roztocza i Suwałk? :wink:

W ktorej wersji pewnie bylo zamiast residential, poszukaj sam jesli Cie interesuje :slight_smile:

To było pytanie, na które nie oczekuję odpowiedzi. Chciałem tylko pokazać, że część dróg była błędnie skonwertowana (jak te w lasach janowskich).

Blednie, czyli jak powinna byc jesli w UMP to jest ta sama klasa?

Poza tym temat watku nie ma nic do UMP, teraz te dane sa w OSM.

Tak poza glównym tematem: NightRaven,
zaczniesz kiedys w przyszlosci dodawac numery domów?
Centrum miasta az sie prosi by byc wzorem dla poczatkujacych,
jednak jest dla mnie zaskakujace ze nie ma na zrobionej przez Ciebie mapie numerów domów.

Dobra, dobra. Miejscowość Sułów mówi ci coś? Wywaliłeś moją pracę i zastąpiłeś ją eksportami z UMP, które jeszcze do tego miały błędy.

I rozumiem, że będziesz mi to do końca życia wypominał i jeden dzień dłużej? :frowning:
Oczywiście, że popełniłem błąd wtedy i żałuję za niego, mimo, że w korespondencji mailowej zachowałem się jak buc.
Pozdrawiam

Autorów takich słów bardzo lubię, bo mało kto coś takiego potrafi napisać (szczególnie zupełnie publicznie)…

Racja, Kietlak,
Zbigniew to porządna firma :slight_smile:

Sluchajcie,
czy nie mamy w Gnieznie absolutnie zadnego mapowicza?
W calym centrum miasta nie ma numerów budynków!

Byc moze jest ktos z tej okolicy i sie zlituje wproawdzajac chocby jedna, dwie ulice tak, by nowi nie mysleli ze jest super i tak ma to bez adresów byc.
Byc moze mozna sie tutaj zwrócic do urzedu miasta o dane?

No nie wiem czy nie lepiej jak by ktoś zaczął ale najpierw okolice Gniezna poprawiać. :confused: