linków nie pamiętam, ale trochę swastyk po lasach też się chowa tu i tam
Wyciętych znaków w lasach daleko nie trzeba szukać http://www.openstreetmap.org/?lat=50.24602&lon=19.419&zoom=16&layers=M
Troche offtopic ale zabawa niezla:
http://www.geography-map-games.com/geography-games-Our-Games-Poland-_pageid158.html
Lokalizacja miast:
http://www.geography-map-games.com/geography-games-Miasta-w-Polsce-_pageid156.html
Stwierdzilem ze cienki jestem z geografii…
Jak to otagowac?
A ile dostałeś punktów? Ja za pierwszym podejściem z miast w Polsce uzyskałem 70102 pkt
cos 78k z hakiem, no ale juz dawno w Polsce nie mieszkam.
Mocne są nazwy dróg wspinaczkowych na Jurze, z ciekawszych jakie znalazłem to np: “Faszystowski ogródek”, “No i ch*j”, “Sraka praptaka”, “Anal Predator”, “Prostowanie drogi do socjalizmu” - chyba należałoby je w końcu zmapować w OSM
Las koło Ważnych Młynów wyglądający jak kod kreskowy http://www.openstreetmap.org/?lat=51.0402&lon=19.1135&zoom=14&layers=M, muszą mieć fantazję tamtejsi leśnicy
Wielce pomocne w routingu;)
http://www.openstreetmap.org/?lat=50.24675&lon=19.41984&zoom=16&layers=M
Skoro już tak komuś odbiło, to niech przynajmniej ustawi sobie zmienną createcircle.nodecount w ustawieniach JOSMa na jakąś większą wartość, bo teraz to wygląda jak ośmiobok
Już widzę jak aktualizuje dane.
Właśnie to naprawiłem.
Wstyd trochę, że rzeczy z Worst of OSM często nadal wiszą tak jak były, od wielu miesięcy niepoprawione…
No to mamy przypadek gdy Polacy naprawiaja za miedza
Dzieki, RicoElectrico.
Zauwazcie, ze nie wszystko co pokazuje worst of osm to bledy OSM, niektore to “bledy” natury i wymysly administracji (mowie o granicach administracyjnych) a OSM to oddaje. W czesci przypadkow nie ma wiele do poprawiania.
Przy okazji tu jest most Chucka Norrisa.