Hoe kan je weten tot welk fietsnetwerk een bepaald knooppunt hoort. Ik zie hier net twee opeenvolgende knooppunten.
het ene is lid van netwerk (“Fietsroutenetwerk B Hageland”, 353 leden, incompleet)
het andere is lid van netwerk (“Fietsroutenetwerk B Hageland Droog Haspengouw”, 245 leden, incompleet)
De tussenliggende route heeft dan ook die twee als ouderrelatie.
Voor vragen mbt tot situatie op terrein mag je gerust ‘notes’ (opmerkingen) nalaten via openstreetmap.org , je weet nooit waar een helpende hand je ter hulp kan schieten.
Mijn ervaringen met de originele data van de toeristische diensten (bv. op wandelknooppunt.be) is niet zo geweldig. Ik ben dus geen voorstander om routes van hen over te nemen zonder verificatie op het terrein. En ja, dat duurt wat langer, het zij zo.
Hallo,
Kan er iemand zich eens buigen over de situatie op https://www.openstreetmap.org/#map=24/50.8539328/4.7251456
Het betreft hier een route (relatie 87-88 van fietsnetwerk B Hageland) welke ik zelf gereden heb in beide richtingen.
Ik heb die met JOSM proberen in te brengen in OSM maar krijg daar een feit op https://www.knooppuntnet.nl/nl/route/16251
De heen- en terugweg bevatten namelijk een gemeenschappelijk stukje weg van 24 m en 2 knopen in dezelfde richting… Er is geen gedetailleerde route analyse gedaan volgens het algoritme…
Hoe kan dit opgelost worden?
Dank N.
De route 87-88 deelt ook stuk van de 73-75 https://www.openstreetmap.org/#map=20/50.86463/4.72446&layers=C en dat is dus onmogelijk één van beide rcn route klopt niet. Of heeft men daar dubbele nummerbordjes gezet… dan is het een valse alarm op de controle applicatie maar dan heeft men ten velde niet 100% de regels gevolgd… knooppunten verbindingen overlappen elkander niet…
Ja, dat zou mijn tweede issue geweest zijn waar ik raad wou om vragen, zodra het eerste is opgelost. Uit ervaring weet ik dat het niet veel zin heeft meerdere vragen per post te stellen. Er is dan meestal niemand geïnteresseerd om te antwoorden …
Ik weet dat het niet OK is maar hoe wordt zoiets opgelost ? Zoals te zien hebben ze te velde inderdaad een tiental dagen geleden het knooppuntbordje 87 verplaatst naar dezelfde plek als 73, waardoor de controle-applicatie een fout geeft op één of meer tentakels van 73 of van 87.
Zie: https://1drv.ms/u/s!Aq-EoC8NoWK2nzbA10M1-LAF9BY6 en +/- 30 meter daar vandaan https://1drv.ms/u/s!Aq-EoC8NoWK2nzdxaALVt7WAv4cK
Ik heb een vermoeden dat die 87 officieel niet meer bestaat en er een ontdubbeling van 73 gemaakt werd. Op je beelden staat de verbinding op bord 73 naar 88 (de zo gezegde 87-88) Ik zou die 87 als die op de juiste plaats staat hernoemen naar ook 73 en je routes aanpassen…misschien description old 87 bijzetten dat men die niet terug aanpast volgens foute site…Dat is mijn persoonlijke bedenking.
Ik heb alles teruggezet zoals het aanvankelijk stond. Op toerisme Vlaams Brabant zeiden ze mij vanmorgen dat ze die samensmelting van knooppunten 73 en 87 hebben gedaan omwille van geplande werken. Het is dus maar een tijdelijke maatregel.
Sorry voor de overlast.