Ik zou graag dit onderwerp willen gebruiken voor lastige zaken die een beginnende mapper niet zelf op kan lossen. Dit kunnen opmerkingen op de kaart zijn waar de doorsnee mapper niet mee uit de voeten kan. De bedoeling is om hier verzoeken in te zetten die een gevorderd mapper op kan pakken.
Graag een bevestiging indien je een kwestie hebt opgepikt.
Het is niet de bedoeling om alle foutjes in openstreetmap hier neer te zetten.
Hier is de Maashaven in R’dam http://www.openstreetmap.org/note/289577#map=18/51.89825/4.47324&layers=N
zijn de coastlijn en multipolygonen aardig aangetast. Het gekke is in de Mapnik en OFM zie je er niet veel aan. 'k Heb het idee dat iemand de boel aan het verbeteren is geweest, maar dat het niet helemaal gelukt is.
In de Waalhaven heb ik bij de parkeergarage nog wel een multP kunnen aansluiten, maar ik denk dat iemand die beter is met Josm hier meer succes gaat hebben.
'k Kan wel aan de Maashaven beginnen, maar kan niet inschatten waar de fout dan ophoudt.
De Rotterdam zelf rendert ook niet goed en is opeens hier onderdeel van een relatie. Lijkt me ook niet nodig.
Graag hulp.
Eggie
Eggie, ik kan in Josm niets vreemds zien aan die Multipolygonen, zijn allemaal compleet en zonder validatie errors.
Zou het niet kunnen liggen aan Potlatch dat ie dat niet kan renderen? Die heeft altijd al moeite gehad met mp’s van water.