BikePC
(BikePC)
February 6, 2015, 6:25pm
21
Nog een rare change van 25 januari j.l.: https://www.openstreetmap.org/changeset/28404110
De laatste keer dat ik in de buurt van het strand tussen Wassenaar en Den haag was bestond die weg nog niet. Iemand enig idee?
p.s. de user heeft net een mailtje van me gehad
Ik ben daar zeer recent nog over het fietspad gereden in noordelijke richting. Het was een rustige rit, mooi weer en ik had tijd om om me heen te kijken (dit keer ). Die weg is me echt niet opgevallen en ligt er volgene mij niet, maar een mens is een meester in het negeren van veranderingen in zijn omgeving als er niet een lampje brandt dat die specifiek ergens op moet letten…
BikePC:
Nog een rare change van 25 januari j.l.: https://www.openstreetmap.org/changeset/28404110
De laatste keer dat ik in de buurt van het strand tussen Wassenaar en Den haag was bestond die weg nog niet. Iemand enig idee?
p.s. de user heeft net een mailtje van me gehad
Ik ben daar zeer recent nog over het fietspad gereden in noordelijke richting. Het was een rustige rit, mooi weer en ik had tijd om om me heen te kijken (dit keer ). Die weg is me echt niet opgevallen en ligt er volgene mij niet, maar een mens is een meester in het negeren van veranderingen in zijn omgeving als er niet een lampje brandt dat die specifiek ergens op moet letten…
https://www.openstreetmap.org/user/Esmeraldaszk heeft niet gereageerd. Dus heb ik zojuist zijn edit teruggedraaid.
Nou ben ik al een paar jaar aan het mappen, maar de bedoeling van deze Rotterdamse edit kan ik niet vatten: https://www.openstreetmap.org/changeset/28699367
Edit 1: mapper is gemaild
Edit 2: mapper heeft gereageerd, bleek foutieve edit (inmiddels hersteld)