Elektrobit Navigation App

Marku, można się jesza zapisać do tej bety?

Czy już wiadomo kiedy będzie ta beta apka dostępna na inne rozdzielczości?

Jak najbardziej, można się dopisać i podpisać klauzulę poufności.
Inna rozdzielczość będzie wkrótce.

Hmm, a mail do ciebie mój doszedł? Bo wysłałem, a odpowiedzi brak. :slight_smile:

Jestem w Nepalu. Internet jest dorywczo…

Od jakiej wersji Androida apka będzie działać?

Od najnowszej. Zrobione zostały inne rozdzielczości ekranu, do ściągnięcia to będzie w nadchodzący piątek.
W końcu będziecie mogli to przetestować, jakkolwiek co tydzień dochodzą nowe funkcje.
Na spotkaniu Stowarzyszenia w Sosnowcu będę chciał Wam pokazać wyniki.

Czy można to cacuszko już pobrać? Jeśli tak to skąd?

Kiedy i skąd do pobrania będzie nawigacja?

Czy coś wiadomo kiedy nawigacja będzie dostępna do testów w szerszym gronie?

Na spotkaniu Stowarzyszenia będzie Adam z firmy Elektrobit. Pokaże Wam apkę i odpowie na wszystkie pytania.

Niestety nie jestem w stowarzyszeniu :frowning:

Ale to jakaś przeszkoda? No halo, na spotkanie w Sosnowcu może przyjechać KAŻDY! Nie robimy tego spotkania tylko po to, żebyśmy sobie pogadali w kręgu członków stowarzyszenia, ale zależy nam, żeby przybyło nań jak najwięcej osób - mniej lub bardziej związanych z OSM.

EDIT: Jednak rozumiem, że chciałbyś się czegoś dowiedzieć bez wyjazdu dokądkolwiek :wink:

Zbigniew przenikliwość Twoja jest wspaniała. Tak, chcę się dowiedzieć, bo chciałem bardzo mocno brać udział w testach beta, ale niestety ja mam telefon/smartfon a nie TV :slight_smile: bo rozdzielczość taka była nie do przejścia. Zaangażowałem się mentalnie, a tu ciągle cisza :slight_smile:

Czy w temacie powyższej apki pojawiły się jakieś nowe informacje?

Są zdaje się nowe rozdzielczości, więc meldujecie się jako beta testerzy. Kolega który miał być na spotkaniu Stowarzyszenia nie dojechał ze względów rodzinnych, jednak możliwe było by zorganizowanie małego pokazu w Warszawie.

Co do prezentacji: czy istnieje opcja aby takową zorganizować online? Istnieją pewnie stosowne narzędzia do jej przeprowadzenia. Można założyć, że weźmie w niej udział (bierny) spora liczba słuchaczy.

Bardzo dobry pomysł. Porozmawiam w poniedziałek w firmie jak to widzą…

Niestety dalej trzeba mieć telewizor.

Jaka rozdzielczość Cię interesuje? Spytam, kiedy będzie dostępna.