Czy Prezes zyje?

Wie ktos z Was co sie dzieje z Prezesem OSM Polska?

Myślę, że nie wiemy.

Patrzyl ktos po szpitalach?

Myślisz, że aż tak źle? Nie odpisuje na maile?
Ja podejrzewam, że prezes po prostu nie ma czasu i z tego powodu nie udziela się ostatnio w OSM.

Nie, jestem po prostu strasznym zlosnikiem i tyle :slight_smile:

Proponuje zadzwonić zamiast spekulować. (dodalem prezesa numer do kilku naszych docsow gdzie go brakowalo)

Wiem, że może moja opinia nie powinna wypłynąć na forum. Ale od dawna uważam, że rolę prezesa spełnia balrog-kun. On wszędzie jeździ i gdy potrzeba, udziela wywiadów itp. Jest po prostu twarzą OSM Polska :slight_smile: Nasz prezes od dawna nie daje znać, nie będę go tu oczerniał bo nie mam pojęcia co jest tego powodem, ale jeżeli sobie nie radzi powinien już dawno zrezygnować.

Dotevo:
Ale co to zmienia czy prezes zrezygnuje czy nie? Po co nam ta rezygnacja? Gdy będzie kolejne walne zebranie OSM Polska to wtedy wybierze się nowy zarząd i tyle.

Może… Ale to przykre, że obowiązków nie wykonuje, a profity z chęcią zbiera. Jeśli ktoś ma zamiar napisać “jakie profity?” to niech sobie poczyta stare wątki. Do walnego jakoś musimy dożyć, nawet jeżeli mamy amputowaną głowę.

Mysle ze role w zarzadzie sa mocno teoretyczne, zarowno obowiazki jak “profity” sa niewielkie i chyba w praktyce aktualna konfiguracja nie jest zla. Dzieki za wyroznienie :slight_smile: moze nie widac wszystkiego na forum ale inni czlonkowie zarzadu (i nie tylko) robia sporo dla stowarzyszenia.

Przy okazji: dostalem znak zycia od prezesa, prezes zyje :slight_smile:

To dobrze ze Prezes zyje. Pozdrowienia. Żeby nikt nie rozumial opacznie mojej intencji: Czasami rzeczywiscie ktos znika bo ma problemy zdrowotne a Prezes mial wypadek. Ja bylem po podobnym wypadku przez 8 miesiecy wylaczony z zycia zawodowego. Wazne by dla mnie bylo wiedziec, co slyczac, czy wszysto ok i czy mozemy liczyc na jego dalsze dzialania dla OSM w Polsce.