Czy ktoś może mi wyjaśnić te ostatnie zmiany na Wólce:
http://www.openstreetmap.org/#map=15/52.3013/20.8978
Kompletnie nie rozumiem, dlaczego sa tylko kwatery, a nie ma chodników.
Czy ktoś może mi wyjaśnić te ostatnie zmiany na Wólce:
http://www.openstreetmap.org/#map=15/52.3013/20.8978
Kompletnie nie rozumiem, dlaczego sa tylko kwatery, a nie ma chodników.
Z tego co widzę to jest multipoligon z highway=footway
http://www.openstreetmap.org/relation/4153283#map=16/52.3040/20.8972
Krzyżujące się aleje główne to highway=pedestrian z area=yes, kwatery W i dalej na północ to tak ja przedstawił Javnik jeden multipoligon highway=footway. Drugi multipoligon jest w kwaterach E.
Mam wątpliwości do tagowania, ale dotyczą dosyć żadnego tagu cemetery=sector, którego z 2107, 587 użyłem właśnie na tym cmentarzu.
Miałem się dopytywać, ale skoro cmentarz na Wólce ma własny temat to zapytam tu.
Czy otagowanie poszczególnych kwater cemetery=sector, landuse=cemetery, name=W XI 1 jest poprawne? Co ewentualnie dodać lub odiąć?