Goede dag.
Ik maak fietsroutes en kom geregeld fouten in de route tegen, wat betreft OFM en de werkelijkheid van knooppunten.
Ik heb een paar maal geprobeerd om die verandering door te geven maar dat ging erg verkeerd.
Ik snap niet hoe dat moet, kaarten veranderen.
Na vijf keer geef ik de moed maar op, vooral na zeer onvriendelijke tegenberichten bijvoorbeeld van ene Dick van den hoven. Die antwoorden :
Deze changeset reverted. Op deze manier editten brengt ernstige schade toe aan OSM en is bovendien een vorm van chantage. Door vernielingen aan te richten wordt afgedwongen dat een mapper niet zelf meer kan bepalen waar en wanneer hij zijn inzet besteed. Dit vind ik zeer zeer zeer kwalijk.
Met name voor het fietsknooppuntnetwerk is de mankracht zeer beperkt en op deze manier dwingen vind ik absoluut onaanvaardbaar.
In een later stadium ga ik kijken of knooppunt 3 nog bestaat of niet.,
Vriendelijke groeten
Dick van den Hoven
Als je al niks van mappen snapt en je krijg bovenstaand bericht, dan denk je, @@@@@.
ik wou iets anders schrijven,maar houd mijn zelf in.
Als het zo vaak fout gaat, wordt het dan geen tijd om de persoon via mail te benaderen, in plaats van telkens weer op de kaart en de eventueel mogelijkheden te wijzen. Er zijn nu eenmaal mensen die graag willen helpen, maar van mappen geen kaas gegeten.
Van de antwoorden die ik heb mogen ontvangen, o.a. van ene eggie, zakt mijn broek af. telkens het zelfde, terwijl blijkt dat ik dat niet begrijp.
Ik vind het op dit moment een zooitje,want als je het niet begrijpt,dan laten we ze zwemmen
voorlopig doe ik maar helemaal niets.
Ik laat de boel de boel, en wacht op bericht.