Zijn die fiets/wandel paden fysiek afgesloten met een hek o.i.d?
Zijn er omleidingen beschikbaar?
Worden wandelaars en fietsers op de hoogte gesteld dmv. borden?
Bij de Millingerwaard (ten noorden van Kekerdom, GLD) is een deel van het gebied (heel ruwweg het meest oostelijke stuk) afgesloten voor zandafgraving. Er staan borden met ‘wandelen op (voor ?) eigen risico’. Vervelender is dat door de werkzaamheden een aantal paden deels- of helemaal niet (meer) begaanbaar zijn, dat de situatie dynamisch is (de zandafgraving volgend), en tot 2020 duurt … Hoe zoiets in vredesnaam te mappen ?
Omleidingen heb ik nog niet gezien. Over het fietspad gaat geen route. Wel zijn er enkele wandelroutes in het gebied, maar een omleiding daarvan heb ik niet gezien.
Alle (fiets)paden hebben wel al een poort bij het hek, maar deze zijn met een ketting afgesloten. Verder hangt er bij iedere poort een bord met ‘verboden toegang’ en de reden waarom.
Ik zou in dit geval al voor jouw 2e oplossing gaan. Vooral ook voor mensen (zoals ik ) die hun GPS niet gebruiken om te routeren maar gewoon willen zien: “kan ik er langs of niet?”. En dat is bij access=no volgens mij duidelijker te zien.
Zet er overigens altijd in een note bij wat de reden is van de afsluiting.
Ok, ik ben van plan om het hekwerk in te geven en alle poorten erin op access=no te zetten met een note ‘No access till march 2017’ en dit ook te doen voor alle wegen in het gebied!