Očisth keš, i još uvek vidim samo ove stare nema novih, kaže No tiles at this zoom level.
Rešen problem.
Neznam šta je bilo u pitanju ali tek sad vidim nove snimke i ako je keš bio očišćen.
Očisth keš, i još uvek vidim samo ove stare nema novih, kaže No tiles at this zoom level.
Rešen problem.
Neznam šta je bilo u pitanju ali tek sad vidim nove snimke i ako je keš bio očišćen.
E mnogo mi se svidjaju ovi novi Bing snimci!
Kragujevac ima snimke od par meseci, i super se slažu sa gpx podacima koje sam slao!
Aktiviram se ponovo!
Uhvatih nešto slično na glavnoj listi, treba ukloniti ovu datoteku:
Zahvaljujem na ovome, jer iako izgleda da se problem rešio sam od sebe volim da znam u čemu je bio problem u slučaju da se ponovi.
Inače kod mene je sada g=950. Znači koliko sada vidim ovaj file se neće ćeširati u novim verzijama JOSM-a tako da ovaj problem nebi trebalo ponovo da viđamo.
Zahvaljujem na ovome, jer iako izgleda da se problem rešio sam od sebe volim da znam u čemu je bio problem u slučaju da se ponovi.
Inače kod mene je sada g=950. Znači koliko sada vidim ovaj file se neće ćeširati u novim verzijama JOSM-a tako da ovaj problem nebi trebalo ponovo da viđamo.
Ne baš: keširaće se, ali na svakih sat vremena. Bilo je jednom nedeljno, pa se ‘samo popravilo’ tek nakon nedelju dana.
Ne baš: keširaće se, ali na svakih sat vremena. Bilo je jednom nedeljno, pa se ‘samo popravilo’ tek nakon nedelju dana.
To je velika razlika, i jednom dnevno bi bilo dovoljno.
A reko sam da očisti josm/cache i reko je da je to napravio
A reko sam da očisti josm/cache i reko je da je to napravio
U JOSM-u desni klik na bing podlogu i “Flush tile cache”, a ako to ne upali onda u .josm/cache/ isprazni.
Prvi korak sam bio uradio više puta, a drugi korak, sad se ne sećam baš ali verovatno nisam, umesto toga sam čini mi se očistio temp folder.
Izgleda da mi je .josm/cache/ promakao, iako sam mislio da sam ga očistio, izgleda da sam očistio samo podfoldere. U svakom slučaju to smo sada razjasnili (detaljno ) sada nema problema.
Bitno da radi.
Nego našao sam vam još par mapera na području Beograd, Novog Sada i Vojvodine. Za početak sam ih poslao na OSM bugs, ali neki su se i prijavili
Izašle su neke nove Bing slike. koliko sam ja primetio to su vertikala Požarevac - Jagodina, Aranđelovac - Pančevo i Auto put Novi Sad - Subotica, deo koji je nedostajao. Ako mi je nešto promaklo neko će me ispraviti
Kod nas je pokriveno dodatnih 4800 kvadratnih kilometara.
Možda uhvatim vremena pa ažuriram i vaše, samo trebam arhivu pokrivenosti presložiti.
Još dugujem modificirane osmand karte.
Malo prozujite po sljedećoj karti na zoom lvl 14+ pa će se ažurirati boje o pokrivenosti.
http://ant.dev.openstreetmap.org/bingimageanalyzer/?lat=44.82&lon=20.22&zoom=8