Zag het net staan inderdaad. Mooi toch zo.
Zou eigenlijk mooier zijn om gelijk naar de detailpagina te gaan, maar daarvoor is ook nog een objectnumer nodig en ik weet niet waarvandaan we die zouden moeten halen, dus de zoekpagina is goed genoeg.
Als ik het monumentnummer gebruik als objectnummer in die situaties waarin het objectnummer en het monumentnummer niet hetzelfde zijn, dan volgt er een foutmelding vanuit het monumentregister: “Geen monumentgegevens gevonden”.
Dus voorlopig maar even de huidige manier blijven gebruiken.
Toevoeging van place_of_worship.
En het meest zichtbare:
Het popupwindow past zich automatisch aan aan de hoeveelheid informatie en aan de mogelijkheden van het scherm.
Een minimum:
Een een maximum:
Je ziet hierboven wel dat als er een heel lange link staat, hij ook niet meer past. Je moet dan alsnog scrollen.
Maar het oogt nu allemaal wat vriendelijker.
En de knop Views and Editors verbergt ook het loze stuk ruimte onder de gegevens.
Bedankt voor de hint, inmiddels heb ik in chrome mijn cache gewist
(menu ► geschiedenis ► browser geschiedenis wissen ► gecachte afbeeldingen en bestanden aanvinken ► browsergegevens wissen.)
Overpass turbo werkt goed, de icoontjes werden met taglocator/openpoimap wel binnengehaald. Het probleem deed zich voor als je met de muisaanwijzer een poi aanklikte.
Standaard zet ik mijn laptop meestal op slaapstand, inmiddels heb ik deze opnieuw opgestart. Het probleem lijkt nu weg te zijn met chrome door deze actie.
Een Café kun je zichtbaar maken met de taglocator.
Kun je ook een " Fiets Café " (linkse café), gelegen aan- of kort bij een fietsroute, zichtbaar maken?
Je kan in de User POI gewoon filteren op: name=“Fiets Café”
Maar niet alle fietsvriendelijke cafe’s zullen Fiets Café heten.
Waarschijnlijk wil je zoeken op iets als amenity=cafe met bike_friendly=yes
Maar bike_friendly bestaat echter niet volgens taginfo, dus moet op je andere veel gebruikte eigenschappen proberen te filteren die het cafe voor jou fietsvriendelijk maken. Maar is dat foor jou de aanwezigheid van fietsenrek, oplaadmogelijkheid, reparatie spullen, …?
En dan rest nog de vraag of deze eigenschappen uberhaupt getagd zijn en dan nog als losse nodes of samen op 1 node/way.
En dat brengt me bij een volgende uitdaging voor OpenPoiMap: zoeken van een tag (of het ontbreken daarvan) op een bepaalde maximale afstand van een andere tag.
Ik heb wat zitten proberen met de Overpass-turbo om te zien wat er uit komt:
Als ik dit doe:
// adjust the search radius (in meters) here
{{radius=2500}}
// gather results
(
// query part for: “atm”
node["amenity"~"atm"](around:{{radius}},{{geocodeCoords:vught}});
);
Dan vind ik inderdaad alle geldautomaten in een straal van 2500 meter rondom Vught.
Dat zou ik wel in kunnen bouwen in openpoimap.
Maar het probleem is dat stukje geocodeCoords, want dat werkt wel goed met plaatsnamen, maar niet met “dingen” als een fietscafé.
Daarom kun je bij de UserPois (in OPM) ook zoeken op ietsIN/BIJnaam maar ietsIN/BIJding werkt niet.
En dat is wat de oorspronkelijke vraagsteller wilde.
Heb jij nog ideeën daarover?
Een “Fiets Café” wat ik bedoel is hier omschreven.
Op de routes staan verwijsborden naar het Fiets Café.
Ik kom ze regelmatig tegen.
Ik gebruik zelf een e-bike dus weet ik graag waar ik de accu op kan laden.
Ik zie ze dus graag op de OFM.
Fiets Café is niet de naam maar info.
Is dat zichtbaar te maken op OFM en hoe.
Feitelijk is het verzoek van @janremi een nieuw topic waard, want het is een vraag hoe iets (een fiets café) op OSM kan worden gezet, en niet of ik dat in taglocator/openpoimap zichtbaar kan maken.
Dat kan ik alleen maar als er inderdaad een duidelijke tag voor is.
Daarom:
@ligfietser: kun je het bericht van janremi naar een nieuw topic verplaatsen
of, als dat niet kan:
@janremi: wil je een nieuw bericht aanmaken dat duidelijk maakt dat er behoefte bestaat aan een nieuwe tag?
Dan kan er op de juiste plaats over gediscussieerd worden.