Bałagan w szlakach

Przy takiej samej odległości pomiędzy zjazdami nie da się.

Na efekty trzeba czekać nawet kilka dni, więc dobrze jest wiedzieć czy to zadziała w praktyce. Sprawdzone?
Jak zachowuje się nawigacja pieszo-rowerowa przy access=destination? Chyba nie poprowadzi przez osiedle, a powinna.
Prowizorycznie zastosowałem łącznik pomiędzy rondem, a wjazdem w postaci około 0,5 m ścieżki. Nie widać i działa, dopóki ktoś nie zrobi “korekty”.

Mógłbyś dać namiary na to miejsce? Może będzie łatwiej coś wymyślić. Największy problem będzie z nawigacją, gdy powie np. “na rondzie drugi zjazd” i weźmie pod uwagę ten dojazd.

Wrocław, Plac Powstańców Ślaskich. Przed korektą było tu 8 zjazdów, teraz jest prawidłowo 6.
Usunąłem wjazd do posesji przy Plac Powst. Śl. 2, “popsułem” wjazd na podwórko przez budynek przy Placu Powst. Śl. 14. To tylko jeden przykład, drugi… hm, nie pamiętam teraz gdzie to było. Wytyczałem trasę przez pół Polski i sprawdzałem ronda. Kilka miało wspólne węzły wjazd-wyjazd. Rondo w Chełmie było najbardziej pracochłonne - dużo linii autobusowych.

teraz rozumiem dlaczego nie można było dać wspólnego węzła. Rondo bardzo duże, raczej rzadko spotykane.

https://maps.google.pl/maps?q=Powsta%C5%84c%C3%B3w+%C5%9Al%C4%85skich,+Wroc%C5%82aw&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.08944,17.017264&spn=0.005843,0.013937&sll=54.667478,17.841797&sspn=5.510254,14.27124&oq=wroc%C5%82aw+pows&t=h&hnear=Powsta%C5%84c%C3%B3w+%C5%9Al%C4%85skich,+Wroc%C5%82aw&z=17&layer=c&cbll=51.089557,17.017498&panoid=FFk77HfP4XB-spcJu5cxsQ&cbp=12,142.79,0,0.46

Myślę, że highway=service rysować bez wahania zgodnie z rzeczywistością i ewentualnie skierować zagadnienie do producentów nawigacji (np. forum Mapfactor).

Jak mu się przyjrzałem to zastanawiam się czy zostawiłbym na nim junction=roundabout, bo pierwszeństwo nie mają pojazdy poruszające się po rondzie. Poza tym jest tak duże, że można zapomnieć, że jest się na rondzie.

Przeca tam nie ma nawet znaków informujących o rondzie! Wywalić to junction i problem z głowy.

No przecież :slight_smile: Gotowe

Ło matko, co ja spowodowałem. Największe rondo Wrocławia to nie rondo. Wrocławianie mi nie wybaczą.