En nog wat meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=133281509
Bouw van een sportzaal bij middelbare school in Veendam lijkt ondertussen zo’n beetje af. Zou deze geimporteerd kunnen worden?
BAG id: 0047100000314655
Locatie: Way: 1070629850 | OpenStreetMap
Graag BAG import
Lieshoutsedijk 34 Sint-Oedenrode
Status: bouw gestart
Lieshoutsedijk 45 Sint-Oedenrode + schuur
Status: bouw gereed
Schuur bij Lieshoutsedijk 39 Sint-Oedenrode
Status: bouw gereed
Schuur bij Lieshoutsedijk 25 Sint-Oedenrode
Status: bouw gereed
Eversestraat 20 Sint-Oedenrode + schuur
Status: verbouwing gereed
Lieshoutsedijk 46 Sint-Oedenrode
Status: Bouw gestart
Bedankt, maar dat zag ik niet zo snel toen ik er langs reed
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=133319447
En ook: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=133319479
Alles gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=133319690
De bouwvakkers zijn druk bezig met de woningen uit de eerste fase Vliethaven, gelegen aan de
Liburne, Leidschendam,
samen met de naastgelegen woningen aan de Parnashofweg 1-3E.
(Aan de Nautawerf (Fase 2) gebeurt alleen grondwerk.)
Alvast bedankt.
Hoi! Ik zou graag pand id 0268100000106692 geimporteerd willen hebben (inclusief adressen).
Dit betreft de Sint Agnetenweg 25, 25 A 1, 25 A 2, etc.
Alvast bedankt
Goedemiddag,
Zou je het volgende industriepand willen toevoegen vanuit de BAG?
Met vriendelijke groet,
Leroy Berendsen
Lang verwacht maar toch vrij plotseling staan de eerste betonwanden van Operaplein 2-122 te Amersfoort er: OpenStreetMap, graag een import van deze hernieuwbouw, bedankt!
Bij de renovatie van de Bomenwijk in Delft zijn:
- Prunuslaan 2 t/m 36 opgeleverd
- Lijsterbeslaan 2 t/m 36 opgeleverd
- Meidoornlaan 2 t/m 26 opgeleverd
- Esdoornlaan 13 t/m 35 opgeleverd
- Meidoornlaan 44 t/m 76 in aanbouw
- Wilgenlaan 11 t/m 31 in aanbouw
Alvast bedankt!
Zaltbommel, Meander (40 t/m 93): sinds begin dit jaar bouwactiviteiten voor woonzorg appartementen.
BAG nog op bouwvergunning verleend, maar vandaag duidelijk al tezien fundatie en leggen begane grond vloer.
Derhalve verzoek voor BAG-import.
locatie appartementencomplex
(appartementencomplex/gezondheidscentrum iets ten noorden is nog niet gestart, later dus importeren).
Alvast bedankt!
Hello all, I added a new building in Bjilmer here: Changeset: 133292699 | OpenStreetMap
The comment to the changeset directed me to this forum for a BAG import.
Hi tg4567,
Welcome to the BAG-importverzoeken - thread. You were directed here because the localities keep a decent database with all buildings. Importing form there results is a much higher quality building outlines compared to drawing them by hand. Pretty much all of the buildings in the country are imported.
However… In some rare circumstances, it is better to draw them by hand anyway. This could be because there is a big construction underground that has been incorperated in the buiding outline in that database. In your specific situation, something like this seems to be the case. We could easily copy over all the adresses, but the building outline doesn’t seem very usefull to me.
The database (BAG) is also viewable via the BAGviewer: BAG viewer
@jb54osm Gedaan!
@jxpsert Komt eraan! Link naar OSM locatie wordt (voor de volgende) gewaardeerd, dan hoef ik niet te zoeken.
Zeker, maar hij staat er al in.
Gedaan!
Geïmporteerd.
staat erop!
Daar is iets fout gegaan met uploaden denk ik. Alsnog gedaan, excuses voor het ongemak
Gedaan!
Graag gedaan!