Hierbij verzoek ik om een BAG-import te doen voor de gebouwen rond de Schorpioenstraat 69, 69a t/m 69k in Apeldoorn. er zijn diverse schuurtjes bij gebouwd. Volgens de BAG is de status Bouwvergunning verleennd, maar volgens eigen waarneming staan ze er al en zijn in gebruik genomen.
Hierbij verzoek ik om een BAG-import te doen voor het Kanaalpad 7 t/m 17 in Apeldoorn. De bouw is ver gevorderd. BAG status staat op Bouw gestart.
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=130996155
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=130996229
De Onderstal, Beneden Leeuwen
1 bedrijfspand
In de BAG staat nog bouwvergunning verleend, maar volgens eigen waarneming is de bouw ver gevorderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87911/5.53016
Expeditieweg, Beneden Leeuwen
1 bedrijfspand
In de BAG staat nog bouwvergunning verleend, maar volgens eigen waarneming is de bouw ver gevorderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87651/5.53325
Graag BAG import
Roodbond 50 t/m 64 Hapert
Status: bouw gereed
De Wijer 17 t/m 17e Hapert
Status: bouw gereed
De Wijer 21 a b en c Hapert
Status: bouw gestart
De Kuil 20 D Hapert
Status: bouw gestart
Kasteellaan 6 Hapert
Status: bouw gereed
Schuur bij Venweg 3
Status: bouw gereed
Oude provincialeweg 69 B Hapert
Status: Bouw gestart
Schuur bij Oude provincialeweg 71 Hapert
Status: bouw gereed
Ik denk dat dit en dit het wel ongeveer is; laat maar weten of er iets ontbreekt.
En gaarne een volgende keer een locatielink als punt en niet al een gehele straat aub
Dank! Ik zag dat de ALDI daar nog niet op de kaart stond, dus had er een ALDI van gemaakt. Maar toen werd ook duidelijk dat het pand niet klopte
Graag import te Meerstad:
- Koftjalk 2 t/m 18 en Bolpraam 1 t/m 17
- Barkentijn 15 en Barkentijn 29
- Gaffelaar 19
- Pleviereneiland 6
- Langs de erven 231 t/m 237 en Langs de erven 207 t/m 211
Bij voorbaat mijn dank.
Graag import Havenstraat Erica, pand is bijna gereed.
Alvast bedankt!
Dank, Martin, maar …
Bolpraam 1 t/m 17 en Langs de erven 207 en 209 ontbreken bij je import in Meerstad.
Op meest recente sat.foto duidelijk zichtbaar als in aanbouw.
Oops, inderdaad op de laatste versie van de foto’s - die ik niet geraadpleegd had - wel zichtbaar:
Dus bij deze.
Graag import in dit wijkje van een aantal vrijstaande woningen in Nooitgedacht
Germondylaan 17 heeft startende medemapper al zelf ingetekend, maar ik zie nog meer stukjes die een update behoeven alhier
Edit … wellicht kan die nieuwbouw in de oostelijke wijk ook een update krijgen, want die was bij import nog niet ingemeten. Nu wel zie ik in de BAG. Scheelt weer een hoop geschuif.
BVD
eggie
Dat ziet er denk ik wat opgeruimder uit.
[update]:
Ik zag dat ik blijkbaar ook een accesstag voor mofa’s op een highway aangebracht had in deze edit. Een raadsel hoe dat heeft kunnen gebeuren. Maar die wijziging heb ik teruggezet.