Ik zocht naar Kloosterstraat 4, maar ik ga nu eens kijken
Ik hoop dat het nu ok is?
Graag een nieuw woningblok in Assen importeren:
Pelilaanstaat 54* staat erop (en nog wat in omgeving meegenomen)
Goedemiddag,
Graag een import voor de Rotterdamse wijk Nesselande. Enkele gebouwen aan de Aelbert van Spanjekade zijn wel al op de luchtfoto’s te zien.
Bvd
In Stompwijk, Leidschendam wordt gebouwd. Graag een import van:
Doctor van Noortstraat 13, Leidschendam
bouwproject De Westeinder, Westeinderweg 7-51, Leidschendam
(BAG-statussen lopen achter.)
B.v.d.
Den Dungen, hoek Ruiterpad/Tennispad: diverse woningen of al in gebruik of bijna afgebouwd.
Status BAG: nog Bouw gestart.
Gaarne import.
Openstreetmap
Alvast bedankt!
Yperstraat 4A t/m 4D in Delft is in aanbouw. In de BAG staat het op bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid staan de muren van de begane grond er al.
Graag import 44 woningen in Utrecht
Openstreetmap.org
Châteletlaan 11, Vleuten
Openstreetmap.org
Graag import appartementen in Nieuwegein Centrum
• ten westen van tramstation Nieuwegein City
locatie
• tussen stadsplein en het kanaal
Locatie
Alvast bedankt!
Hi Mitchellverk,
Welkom op het forum. Bedankt voor je verzoek, ik zal de gebouwen importeren.
@BAG importeurs: Ik doe even alleen een duimpje op de berichten die ik heb behandeld, scheelt me in het aantal replies.
Dag arvdk,
Dank voor de vele imports en aapassingen.
Maar bij de import van De Westeinder in Stompwijk ontbreken de adresnodes.
Zou je daar nog even naar kunnen kijken?
B.v.d.
Gaarne 4 woonblokken (containerwoningen t.b.v COA) aan de Pahud de Mortagnesdreef in Utrecht Overvecht toevoegen (OpenStreetMap)
Het betreft de volgende panden:
Pand ID 0344100000157942
Pand ID 0344100000157941
Pand ID 0344100000157940
Pand ID 0344100000157943
b.v.d Han.
Kwam toevallig door de Larikslaan in Leusden, is wat gesloopt en nieuwbouw (al in gebruik, bijna af en fundatie begonnen).
Gaarne import van de nrs. 1a t/m 1v en nrs. 4a t/m 4f.
locatie Larikslaan
Alvast bedankt!
Graag pand ID# 0363100012244554 geheel invoegen, deze is incompleet
En waar mag dat staan dan?
Amsterdam, vijzelgracht, object metrostation met meerdere adressen
Bij dit opject behoren vier adressen:
Die kan ik echter niet importeren vanuit de BAG.
Geen idee waarom, misschien ondergrondse kunstmatige adressen?
Het ‘pand’ is ook ondergronds en komt niet mee met een import.
Misschien heeft iemand ander meer succes?
Ik weet niet of de adressen kunstmatig zijn, ik weet dat de nieuwe parkeergarage 2C is, waarschijnlijk is metrostation 2B, en de andere adressen horen waarschijnlijk bij de inpandige onderstations van liander.