Hoi! Graag dit adresloze pand met BAG id 0268100000091930
.
Die hoort hier: OpenStreetMap
Bij voorbaat dank!
Hoi! Graag dit adresloze pand met BAG id 0268100000091930
.
Die hoort hier: OpenStreetMap
Bij voorbaat dank!
Zou iemand de panden Nieuwezijds Voorburgwal 175 en 177 in Amsterdam willen herimporteren? Dit is naar aanleiding van deze note: Note: 2928070 | OpenStreetMap . Ik heb hier ter plekke gekeken en dit zijn inderdaad losse panden. Zo staat het ook in BAG.
BAG: BAG viewer
Daarnaast ontbreekt het gangetje dat (op het niveau van de eerste verdieping) over de Pieter Jacobszstraat loopt, bij nummer 12A
BAG: BAG viewer
OSM: OpenStreetMap
Zou iemand de panden aan de Trommelweg 4 in Dombrug opnieuw willen importeren.
Het klopte al niet met de luchtfoto van beelmateriaal.nl maart nu ook gezien met de BAG als onderleggger dat er bijgewerkte data is.
Komt eraan!
Graag een import verzoek voor een appartementencomplex in nieuwbouwwijk Parijsch, Culemborg
De fundering is al duidelijk te zien
BAG status: bouw gestart
Locatie appartementencomplex
Graag de agrarische schuur importeren.
Dorpsstrraat 7
7635NA Lattrop-Breklenkamp
Graag import van twee gebouwcomplexen op deze locatie
aan de Koning Lodewijklaan / Dr. Vlaanderenlaan te Apeldoorn
BVD
eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=133761722
Was even zoeken zonder pointer:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=133762036
Ook gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=133761796
Ga ik doen.
Mag ik svp de nieuwe hoge stalen bedrijfshal in aanbouw ten zuidoosten van Goirle, Wim Rotherlaan 41
Zo te zien zit hij al vast aan het pand van Pekago op de plek gesuggereerd in de BAG; ik teken die verbinding wel in als het meer is dan alleen de fundering
BAG Id 0785100000019889
Heeft geen haast; I owe you one appelflap.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=133805495
Blijkbaar had ik mijn edits na fietstocht Oisterwijk nog niet opgeslagen…
Graag import van 2 appartementengebouwen in 's-Gravenzande:
Grote Vos 34 t/m 96
Grote Vos 55 t/m 101
Bedankt!
Op de fiets gepasseerd: twee nieuwe bedrijfsgebouwen zijn bijna voltooid aan de Birkt 19 en 21 aan de rand van Amersfoort: OpenStreetMap.
En even verderop aan de Heliumweg 4B1 t/m 4E4 waren de funderingen te zien van vier bedrijfsverzamelgebouwen: OpenStreetMap
Landgebruik heb ik op beide locaties bijgewerkt, graag een import van de nieuwbouw, bedankt.
Uitbreiding van een gebouw:
Adres: Oude Amersfoortseweg 99 B Hilversum
Locatie: Way: 284112175 | OpenStreetMap
Alvast bedankt.
Graag import Naoberserf 2 & 4 bouw is vrijwel gereed. Wordt een mooi buurtje daar.
Alvast bedankt
Beste BAG-importeurs,
Hierbij het verzoek om het gebouw aan de Huesmolen te hertekenen.
Het gaat voornamelijk om de hoofdingang van Wijkcentrum De Huesmolen die geen extra hoek meer heeft aan de oostkant van de parkeerzijde.
Straatnaam: De Huesmolen
Huisnummer: 60
Postcode: 1625HZ
Woonplaats: Hoorn
Pand id: 0405100000551661
Verblijfsobjedt id: 0405010000623629
Nummeraanduiding id: 0405200000623628
Openbare ruimte id: 0405300000518122
Woonplaats id: 3614
Bronhouder id: 0405
Alvast bedankt.