Słuchajcie, kolega bartress napisał że w jego miejscowości http://www.openstreetmap.org/#map=17/49.90899/19.00350 mapa OSM jest gorsza od Google a on nie zdąży poprawić ją na imprezę*
Może poprawimy ją nieco? To mały obszar, za dwa dni mógly wyglądać dużo lepiej
całe czechowice-dziedzice są rysowane pod bing nie kalibrowanego generalnie dużo pracy - natrafiłem na to wstawiając fotoradary. Główne drogi w miarę możliwości skorygowałem - na ile miałem czas.
Parę osób może pomoże, więc tak trochę rozdzielam, żebyśmy sobie po mapie nie deptali
Obszar na wschód, zachód i północ od tego fyrtla jeszcze jest wolny, więc jeśli możesz Yarl Twoimi kanałami też kogoś poprosić, to było by super.
Dzięki!
Z tego co widzę, już się coś tam ruszyło…
Prośba do paru naszych innych turbomapowiczów: pomóżcie koledze bartressowi mieć tam mapę lepszą od Googla.
Chciałbym przy okazji przetestować czy wygodnie jest koordynować akcję za pomocą mapki-tortu. Proszę zerkać TUTAJ i dawać znać na który kawałek reflektujecie