Van de week had ik een discussie met een mede mapper over zwemtrappetjes. Het volgende doet zich voor. Het is geen officieel zwemwater. De trappetjes worden WEL gebruikt om te zwemmen, maar het is belangrijk voor de gemeente -in dit geval Amsterdam- dat het niet aangemerkt wordt als officieel zwemwater. Zij zien het liever als reddingstrappetjes. Alleen op zijn Amsterdams is de functie natuurlijk recreatief zwemmen. Deze had ik gemapped als ‘sport-centre’, maar dat is het niet. Aangedragen werd om de node 'swimming_area te noemen, alleen dat duidt het ook weer niet. . Heeft iemand een suggestie wat deze objecten het beste beschrijft?
A swimming area is an officially designated place where you can swim in a body of water such as a reservoir, river, lake, or the sea. It could be marked by signs, buoys or a netted enclosure and/or may be supervised by lifeguards.
Deze tag kan volgens mij als vlak wel worden gebruikt bij het Sloterstrand. Daar zwemt volgens mij half Mokum.
De tagging swimming_area op een vlak… Zie wiki. Niet op een node.
Die niet officiële zwemplekken dan weglaten… Trappetjes kun je uiteraard wel intekenen. access=no??? Er staat vast niet Verboden Toegang.
Verder kun je aan geven of het bewaakt wordt.
De sports_centre 's horen er zeker niet.
edit en leisure=sports_centre sport=swimming staat al op het Sloterparkbad.