Я, особисто, перевіряю нанесені 3d будівлі на Андроїді в додатку OSG Explorer Free. На відміну від F4Map, занесені дані оновлюються практично миттєво. А взагалі, кого цікавить тема 3d будівель - поблукайте європейськими містами. Там, місцями, неймовірна 3d графіка. Є цікаві 3d не столичні міста http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.22065/18.56930. В Парижі, Варшаві також цікаво “поблукати”
Открытый рендер http://osmbuildings.org . Высоты, этажность,цилиндрическая форма, цвет поверхностей,тень соответствует текущему положенирю солнца. Формы крыш пока не поддерживаются.
Ещё помню, есть программа под Android и, кажется, iOS, тоже 3D-здания рисует. Вот только название не помню там было что-то вроде Historical OSM. Никто не знает?
F4Map єдиний показує справжню ізометрію на відміну від інших, де ламають геометрію ліній (ортогональність, наприклад), або використовується псевдо 3Д вид зверху і нічого не роздивишся.
Шановні, не сперечайтесь.
Це лише приклад, в якому треба було показати, що після того як контур будівлі накреслено по даху, його треба посунути до фундаменту. Те що тінь лежить під кутом майже 90°, не дуже явно ілюструє цей випадок. Але про це все рівно треба було сказати.