Камера для 360° панорам для Mapillary та Google

Потребую Ваших порад та підказок!
Шукаю найкращий варіант камери, яка б могла робити сферичні фото/панорами.
Обов’язкова вимога - здатність створювати/знімати панораму кожні 0.5-1 секунди (з якісним зображенням, себто розбірливих 4096×2048) в сирому або готовому форматі. Зйомка повинна відбуватися в автоматичному режимі. Камера повинна бути не надто великою, щоб її можна було прикріпити на штативі до рюкзака.
Окрім того, бажано щоб вона мала змінну батарею і вбудований GPS.

Спочатку розглядав варіант із Samsung Gear 360, але в цій камері немає серійної зйомки фото/зйомки фото з інтервалом. А таймлапс спершу створює серію фото, але після завершення зйомки одразу ж створює відео (з різким падінням якості кадрів), а мені саме потрібно фото, щоб залити їх на Mapillary та Google.

Хто що може підказати?

Для 1 пункту якісь зображень доволі низька, та й про серійну зйомку/таймлапс там нічого не сказано + дуже слабенький акумулятор + немає інформації про час між панорамами.

Для 2 пункту - хех, але я ще поки не мільйонер :wink:

Для 3 пункту - там доведеться дуже багато займатися постобробкою + питання живлення теж доволі складне і що найголовніше, мова там іде в першу чергу про відео, а як синхронізувати фото я поки не знайшов.

Схоже, простого і хоча б трохи якісного варіанту з не космічним цінником поки не існує.

Я звісно ніяким боком до Ricoh не маю відношення, но мені саме цей варіант більш за все припав до душі

ну і пошук за “mapillary RICOH THETA S” [або інша камера чи 360] також рулить :wink:

Стосовно Ricoh:

це мені зовсім не підходить.

Так, пошук активно допомагає. Зараз знайшов такий варіант http://itc.ua/news/predstavlenyi-zashhishhennyie-ekshn-kameryi-nikon-keymission-170-i-keymission-80-model-keymission-360-s-krugovyim-obzorom-vyiydet-v-oktyabre-i-budet-stoit-499/
зокрема Nikon KeyMission 360. Але це треба буде почекати відгуків.

Все одно поки осінь-зима - нічого фоткати не буду, а до весни сподіваюсь підшукати підходящий варіант. Тому і почав цю тему завчасно, щоб підготуватись до наступного сезону.

З оф сайту https://theta360.com/en/about/theta/s.html

це значить що 360º х 180º (горизонт * вертикаль)

Я знаю. Але я мав на увазі показник у 8 секунд між фотографіями. Це для мене занадто довго.